Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most rossz gazdi vagyok?

Most rossz gazdi vagyok?

Figyelt kérdés

Régen (mint most is)sokat utazok jobb esetben viszem a kutyáimat de sajna van hogy nem vihetem ilyenkor mindig az ismerősömnél volt mindegyik kutyám (több volt) 30/L vagyok...

És mindegyik kutyám idős volt...

Jelenleg 2kutyám van..egy 6éves és egy 2hónapos akit kb 1-2hete kaptam..

Nos a lényeg:csak az idősebbiket vihetem..a kisebet nem mert nem birná az utat és akinél leszek nem engedi.és a legroszabb hogy 8napra megyek el..

Rossz gazdi vagyok ha odaadom annak az ismerősömnek akki eddig is vigyázott a kutyáimra? Nagyon rossz hatással lenne a 2hónapos kutyámra?hogy fog reagálni amikor érte megyek??


2016. júl. 18. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Semmi baja nem lesz. Nem vagy ettől rossz gazda. Majd ha megnő mehet veled :)
2016. júl. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Semmi baja nem lesz! ;)
2016. júl. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

nem vagy rossz gazdi, nyugi :)

jobban teszed, ha itt hagyod :)


viszont, ha megoldható először menjél oda vele az ismerősödhöz, hogy szokja a helyet, utána hagyd ott mondjuk 1-2 órára, menj érte és vidd haza, hogy tudja, hogy érte fogsz menni, nem hagyod ott örökre :)

2016. júl. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát ha sokat hagyod másnál több napra akkor könnyen lehet hogy a kutya nem téged tekint majd a gazdinak. De ha kellő képpen foglalkozol vele és az ismerősödnek sem baj akkor szerintem nem para. Viszont attól lehetsz jó gazdi de egy kutyának nem erre van szüksége hanem többre (törődésre..).
2016. júl. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egész nap vele/velük törödöm!játszunk napi 13órát szinte..a többiben vagy alszanak vagy esznek épp...


Már sokszor jártunk ott látogatóba a kutyusoimmal kb ugye 1-2hete van itt abból biztos hogy legalább 5ször ott jártunk :)

2016. júl. 18. 22:59
 6/6 anonim válasza:
4-es vagyok! Akkor viszont szerintem sem lesz semmi baj. Jó gazdi vagy! :)
2016. júl. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!