Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya az ideális nekem?

Milyen kutya az ideális nekem?

Figyelt kérdés
Napi max. 2 óra sétát tudok biztosítani, kint az udvarban lenne. Valami közepesre gondolok.
2016. júl. 18. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem hanyagold ezt a témát egy ideig.. :)
2016. júl. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért is? :D
2016. júl. 18. 23:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

és a sétán kívül nem tudsz vele foglalkozni?


játék, tanítás

2016. júl. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
border coolie!:) nagyon okos kutyus:) közeped méretű:) nekem is ilyen van:)
2016. júl. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4. de azzal a fajtával nagyon sokat kell foglalkozni nagy mozgásigényű és az agyát is le kell fárasztani
2016. júl. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert két órát tudsz vele foglalkozni, ráadásul udvaron is lesz tartva.. Szerintem ha tényleg nagyon kutyát akarsz, fogadj örökbe egyet menhelyről. Egy menhelyi kutyus azért mégiscsak örülne neki, hogy legalább valamennyit foglalkozva van vele. De olvass át pár kutyás könyvet előtte.

Habár én még mindig ellened vagyok, egy kutyának naponta minimum két óra séta kellene. Na, de játék meg tanítás? Ezekkel számolni kéne.

2016. júl. 19. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az eredeti elképzelés max. 2 óra, akkor gyakorlatban lesz belőle max. fél óra ha éppen jó idő van, meg nagyon nincs más dolgod, így meg nem lehet kutyát tartani.
2016. júl. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kutyákal muszáj foglalkozni nem elég csak kivinni öket sétálni. Kell öket még tanitani játszani velük és midnden kutya ilyen nem elég egy kutyának se a csak séta.
2016. júl. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem én is tudom. Eleget lenne foglalkozva. Tanítani is tudom, barátom kutyakiképző és ingyen segítene nekem is megérteni a kutya testbeszédét
2016. júl. 20. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!