Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állandóan felkelt a kutya...

Kloty22 kérdése:

Állandóan felkelt a kutya éjszaka, azért mert unatkozik. Mit tegyek, hogy leszoktassam róla?

Figyelt kérdés
Másfél hete van itt. 9 hetes. :)

2016. júl. 20. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Foglalkozz vele nappal, fáraszd le mentálisan is meg fizikailag is :)


Milyen fajta?

2016. júl. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat játszunk vele. Szinte nincs is egyedül. :) Máltai selyemkutya. Bent van a szobámban. Az a baj, hogy már egy hete nem alszok rendesen mert 3x 4x felkelt. Lehet hogy még új neki a hely, ezért kelteget? :D
2016. júl. 20. 15:46
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Pisilnie kell azért kelt fel. Ilyenkor vidd le majd küld el a helyére.
2016. júl. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatal, ne aggódj, majd idővel megtanulja, hogy éjjel pihenés van. Mi úgy csináltuk, hogy este nagy séta, lefárasztás, utána vacsora, majd közvetlen lefekvés előtt kiengedtük egy gyors pisire (kertes ház). Eleinte ha éjjel ébresztett, felkeltem és kinyitottam az ajtót, ha dolga van menjen ki, de nem játszottam vele, nem simiztem, nem foglalkoztam vele. Így elég hamar szobatiszta lett, és megtanulta, hogy csak akkor ébresszen, ha ki kell mennie.
2016. júl. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Orvos azt mondta még ne nagyon vigyük le, de tudja hogy hova kell pisilnie (Kutyapelenka), azt nagyon hamar megtanulta. Ezért gondolom hogy nem azért kelt fel, mert pisilnie kell :)
2016. júl. 20. 16:03
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Már megint egy kutyapelenkára kényszerített szerencsétlen kutyus :'( Sajna az ilyeneknél előfordul hogy később sem viszik le mert minek még levinni is?!.... persze nem rád gondolok és csak reménykedem hogy később naponta 3-4x viszed majd le ahogy kell.
2016. júl. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
amég nincs meg az összes oltása inkább ne is vigye le, mert összeszedhet valamit. 11-12 hetesn már nyugodtan leviheted a 3. oltás után
2016. júl. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jaj persze hogy leviszem. :) Alig várom már, hogy sétálhassak vele! De muszáj volt kutyapelenkához is szoktatni, mert még nem vihettem le :) De nagyon okos mert megtanulta. Bízom benne, hogy a későbbiekben lent végzi majd a dolgát :)
2016. júl. 20. 16:59
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, mindenféleképpen várok vele, mert itt a házunk (tömbház) előtt, mellett, konkrétan mindenhol bolhás macskákat etetnek az idős hölgyek, és nem akarom, hogy elkapjon tőlük bármit is mert tényleg nagyon csúnyán és betegnek néznek ki. :(
2016. júl. 20. 17:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs baj a pelenkával, ha miután elég nagy lehordod. Több kutyánknak is volt már.
2016. júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!