Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Voros torpe spicc kislanynak...

Voros torpe spicc kislanynak nev otletek?

Figyelt kérdés
Lesz egy torpe spicc kiskutya a csaladban. Voros azinu es kislany. Apukaja pomeraniai anyukaja nemet. ( igen tudom jobb lett volna kennelbol sok sok szamjegyu osszegert torzskonyves kiskutyat venni stb.) Mist inkabb csak nev otleteket max nevelesi tanacsokat szeretnek kapni nem kioktatast. Elire is koszonom szepen.
2016. júl. 20. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Az én tanácsom hogy azért írni tanulj meg légyszíves :) köszi!


nevek: Lizzy,Mini,Mimi...stb semmi nem jut eszembe.

2016. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%

Suzy,

Hercegnő,

Bella,

Bizsu,

Csillag (Ez lehet ló, macska, de hallottam már

kutyusnál is)

Elza,

Fanta,

Jázmin,

Lady(Lédi)

Lujza,

stb...

2016. júl. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Vöri.

(És katasztrófa, hogy mivé válik a magyar nyelv, miközben egyre többen írnak telefonról lényeges dolgokat is tele hibával.)

2016. júl. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Morzsi
2016. júl. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem értem miért kell lepontozni? Helyes kis korcs kutyus lehet.Én a helyedben Morzsinak hívnám, vagy Buksinak,az is illik rá :D Ha már TE nem vagy magadtól elég kreatív, hogy nevet találj neki...arra volt eszed,hogy szaporítótól vegyél...akkor gondolom a névválasztáshoz is elég okos leszel.Szóval hajrá Morzsi :D
2016. júl. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Nézd, az a kiskutya nem törpespitz lesz, max csak jelleg. Ismerősöm is vett így jófogásról pomi kölyköt, "fajtatiszta, törzskönyves, világbajnok" szülők től és így néz ki a kutyus 2 évesen:

[link]

[link]

Ráadásul patellája is volt a kutyusnak, amit csak műtéttel lehet gyógyítani, 100 ezer forint körül van vagy felette.

Persze, nem bántás, tündéri kutyus, de azon a pénzen amit a kutyusra költött már vehetett volna egy igazi, törzskönyves pomit.


Szóval vagy spórolj még vagy akkor inkább vegyél egy egészséges kisspitzet. Nem sokkal nagyobbak a törpéknél és ennél a kennelnél pl nagyon hasonlóak a kutyusok a törpékhez, a tenyésztő is nagyon rendes: [link]

2016. júl. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Normalis valaszt koszonom.

Igen biztos szep lesz. ;)) egyebkent van sajat otletem, csak kivancsi voltam masera is.;)

2016. júl. 21. 02:49
 8/8 pppn ***** válasza:
Szofi, sisi, lizy, suzy, mini, lujzi, sztella, molly, szendi, szelli,
2017. ápr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!