Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mást is alázott már meg a...

Mást is alázott már meg a kutyája? Pl. Azzal, hogy hüyén viselkedett, kellemetlen helyzetbe hozta, össze kellett vesznie miatta valakivel, beszólógattak neki miatta?

Figyelt kérdés
Jó lenne olvasni pár sztorit és érezni, hogy nem csak velem van ez.

2016. júl. 21. 15:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nekem volt egyszer, hogy eljöttek hozzánk ismerőseink, és akartak valamit a kutyával, de az éppen evett. Én nagy menőn odamentem hozzá, hogy elvegyem a csontot, amit rágott, erre morgott, meg odakapott a kezemhez. Magyon megszeppentem, mert se előtte, se utána nem csinált ilyet, csak akkor. És persze jó hülyén néztem ki, hogy a saját kutyám "majdnem megharapott". :')
2016. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

Konkrétan mit csinál szegény?

De nem vagy egyedül.ne félj majd megszokják.

Hozzám már jött rendőr többször is.

Annyira utáltak de bezzeg amikor végig lopták az utcát.

Tőlünk semmit azóta kuss van.

Szard le hogy beszólnak.

Ha fontos a kutyad és szereted.

Amugy is hogy lehet egy kutya hülye???

2016. júl. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Lányom kutyáját szoktam vinni sétálni, és a kutyusnak szokása, hogy azonositáshoz, direkt beszagol az emberek ágyékához. Ez elég kellemetlen néha, de a leejobb az, mikor egy-két ember kérdés nélkül magyarázkodni kezd, hogy " pedig nemrég zuhanyoztam ". Már smerik a környéken, komolyabb konfliktus nem volt emiatt, csak néhány szemrehányó tekintet az elején.
2016. júl. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

persze :)

első versenyünkön voltunk és a csarnok ajtajában szólt az egyik ember h figyeljek majd a kutyámra h a csarnokba ne pisiljon. én pedig értetlenül néztem rá, mert nekem ez alapvető lett volna. majd közölte h csak azért szól mert most pont a lábamat pisili le a kutya

és tényleg lepisilt, egész nap úgy kellett mászkálnom :/

ez addig még sose fordult elő, viszont utána még egy versenyen szintén megjelölt, de szerencsére az volt az utolsó.


"sajnos" az állatok alapvetően nem rendelkeznek akkora eq-val ahogy a filmekbe és a könyvekbe olvashatjuk. pont lesz*rják h egy gyerek a gazdájuk vagy éppen nem kéne fellökni a nagymamát. erre is külön kell tanítani őket.

2016. júl. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez mindenkivel elofordult, meg jol nevelt kutyak eseten is. Nekunk a legdurvabb az volt, mikor elmentunk vele olyan helyre setalni, ahol kutya nelkuli emberek is mulattak az idot. Persze labdaztak es termeszetesen a kutyanknak akkor tamadt kedve labdat lopni. Ugyhogy oda is szaladt el is lopta ki is durrantotta, persze a gyerek sirt az anyuka, pedig azt mantrazta, hogy valahogy csinaljuk vissza. Hiaba mondtuk, hogy kifizetjuk, ha ad egy cimet megvesszuk es elkuldjuk, nem neki ugyanaz a labda kellett... egy darabig ment az egymas mellett valo elbeszeles, aztan hagytuk a fenebe. Fuggetlenul ettol igaza volt, de balesetek elofordulnak (ralepsz pl. a domperjere, vagy eltorik a homokozos vodre), de el ne tudom kepzelni mit vart akkor es ott tolunk. Mit tehettunk volna?


Volt mas egyeb is, de hala a jo egnek ha nagyon sok es nehez munkaval is azt mondom a 99%-ban, mar mukodik a kutya, de ez a labdatolvajlas azota is elevenen el bennem, es hiaba mar nem csinalja (vagy ha igen el lehet tole venni), mindig ott van a kis gondolat a fulem mogott, na majd most fog megint megszivatni.

2016. júl. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi az én kutyám folyton szivat :'DD Ha nincs senki a környéken olyan szépen viselkedik hogy az példás de ha csak valaki elmegy mellettünk máris ügyetlenkedik(nem az idegen miatt hanem csak épp olyan kedve van). pl. belemászik a nagy fűbe, nem akar jönni, rángat, hisztizik.. én meg csak égek hogy nem tud viselkedni a kutyám. Meg főleg a parancsok. Bárhol megcsinál bármit de ha csak egy ember is van a közelben egy istenért nem csinálja amit mondok, mindig elvan valami mással.

Nem vagy egyedül :D


ui: a kutyám tud viselkedni. Az esetek többségében jól viselkedik de ha épp ügyetlenkedik mindig látja vagy hallja valaki :'DD

2016. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Fú, ez a versenyen lepisilős a legjobb. Sajnálom :D


Azt nem mondtam, hogy hülye a kutyám, csak hogy néha hülyén viselkedik. Még nincs egészen egy éves, de nagy és erős. A többi kutyával elég agresszíven játszik, amit hamar megunnak, odamorognak meg odaharapnak neki, aztán ő is viszonozza, és bajba kerülünk. Ezért általában a kisebb kutyákhoz nem akarjuk odaengedni az utcán. Kitalálta, hogy azzal kicselezhet minket, ha lefekszik a földre, mert akkor nem tudjuk elvonszolni, és kénytelenek leszünk megvárni azt a kutyát, akit éppen kiszemelt. Olyankor hiába szidjuk, hiába próbáljuk szépen, jutalomfalattal, semmi nem használ, le se szär minket. Volt már hogy pár büdös paraszt belénk kötött, hogy ő nem tud miattunk elmenni. Mondom miért ne tudnának? A kutya nem csinál semmit, csak fekszik. De hogy nekik ez nem tetszik, meg milyen hülye kutya (na ők mondták, hogy hülye a kutya, nem én). Csomóan be is ijednek met azt hiszik, hogy ilyenkor támadásra készül. Azt istennek se lehet nekik megmagyarázni, hogy csak minket szopat. Erről sürgősen le kéne szoktatni.


Ezen kívül szegény kutya olyan hangosakat és büdöseket szellent, hogy párszor már azt hitték, én voltam, vagy a párom :D Pedig minőségi tápot kap, ami érzékeny emésztésű kutyáknak van, meg a doki szerint sincs vele baj, csak állandóan eregeti a galambokat.

2016. júl. 21. 17:50
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én 40 kg-os cukiságom állatorvosi rendelőben hatalmasat pukkantott, aztán bepisilt, aztán rájött h kutyák közt van es neki akart rontani mindenkinek, aztán zavarában fent járt a nyakamban és alig tudtam magamról lehamozni. Begyűjtöttem egy csomó lesújtó pillantást és kbra el tudom képzelni miket gondolhattak rólunk, milyen népek vagyunk már 😊 Sztem az a ritka ha vkit legalább egyszer nem éget le a saját kutyája.
2016. júl. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég helyes pasival találkoztam kutyasetaltas közben, beszédbe is elegyedtunk, velünk tartott. Egy mezőn jártunk, amikor a kutya a legbudosebb, emelyitobb, rothadobb szarba belehempergett és mocskosul budosen tért vissza hozzánk. Azóta sem éreztem ilyen szagot, nem sima locitrom volt,hanem valami édeskés szaga is volt. Eszméletlen kellemetlen volt az a szarszag. Azóta is fel tudom idézni. Jah a hapi ezekutan nem maradt velünk sokáig xd
2016. júl. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Kan kutya, ha valaminek idegen szaga van, azt szereti ugyebár jelölgetni, már 3 ember lábát is lepisilte emiatt. Gumicsizmát, munkásruhát nagyon bírja ilyen szempontból, az egyiket meg tudtam akadályozni, mert ráordítottam...

Másik, hogy iskola előtt mentünk el éppen, járdán és rájött a székelési inger, ott a járda közepén... volt nálam zacsi, csak a kuka nem volt túl közel, így egy zacskó szarral elsétáltam az iskola előtt. Gondolhatjátok... :D

2016. júl. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!