Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni ilyenkor?

Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Délután megfenyegettek, hogy ha nem hallgattatjuk el a kutyánkat lelövik. Szegénnyel nem tudunk mit csinálni már mindent próbáltunk de kicsi kora óta mindent megugat. Azért valami jobb megoldást szeretnék mint bezárni a házba vagy kikötni. Am az ilyen emberrel mit lehet kezdeni, mert pontosan azt se tudom melyik szomszéd az tehát nyugodtan megbeszélni ezt nem tudom vele. Előre is köszi a választ gyorsan kéne a megoldás és bocsi a nyelvtani hibák miatt, siettem.

2016. júl. 21. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
mennyit sétáltok, foglalkoztok vele? nem unalmában ugat?
2016. júl. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem, a seprű idegesíti meg a süni, a mozgó dolgok, macskák
2016. júl. 21. 21:07
 3/7 A kérdező kommentje:
úgy minden
2016. júl. 21. 21:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
azért leírhatnád, hogy néz ki a kutya egy napja, hogy biztosak lehessünk benne, hogy tényleg nem az unalom-e a probléma.
2016. júl. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem azzal van a baj sétálok vele többet akkor köszi a tippet csak attól tartok, hogy egyszer hibázik vagy valamit megugat ettől a szomszédtól kitelik bármi, mert már voltak problémák..
2016. júl. 21. 21:10
 6/7 A kérdező kommentje:
amúgy bőven nagy a kert tehát a km nem hiányzik belőle játszani megy játszunk vele labdázunk meg ilyenek attól ugyan úgy zavarja a gereblye seprű meg minden más
2016. júl. 21. 21:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Ingerszegény...ott rontottátok el az egészet hogy nem sétáltatjátok eleget. Mivel az udvar nár uncsi mindent megugat mert az érdekesebb mint kuksolni... sétáltassátok többet. A kert semmire se elég.
2016. júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!