Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy növendék komondor napi...

Egy növendék komondor napi hányszor egyen?

Figyelt kérdés
Érdemes idővel átállítani a napi 1 evésre, vagy arra tekintettel hogy nagy méretű 1 éves kora után is maradjon a napi 2 alkalom? Most kB 10 hónapos.

2016. júl. 21. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Fel eves kora fölött egy eves koráig van napi kettő kaja, egy eves kora után csak napi egy! De az tartalmas, neki való tap legyen, melle sok víz.
2016. júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Manka68 ***** válasza:
Nekünk kuvaszunk van, mi maradtunk a napi két etetésnél. Biztonságosabbnak érzem. A lényeg, hogy ugyanannyit kapjon, mintha egyszer etetnéd, csak két részre osztva.
2016. júl. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy Golden retriverem és egy Cocker spánielem van. Ők napi kétszer kapnak enni, de szerintem attól is függ mennyit mozog...
2016. júl. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyenlőre kétszer.Ha már eléri a másfél-két évet akkor elég neki egyszer.Viszont akkor éjszaka etesd akkor kevesebbet mozog,többet van nyugalomban.Vigyázni kell minden nagytestű kutyával nehogy gyomorcsavarodást kapjon ez miatt kell neki evés után 2-3 óra pihenés.Ilyenkor nem szabad terhelni meg futtatni.
2016. júl. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Komondor az pont napközben olyan lomha természetű, és éjszaka aktív, ezért ne etess sötétedés környékén vagy azután. Napi 2 kajálás 2 éves koráig, az a biztos. Nekem egy kölyök kuvaszom van, na az 24 órában aktív, mindig rohangál, mindig megy, na nála nem egyszerű elérni, hogy kaja után nincs rohangálás. Napi 2x eszik, és 2 éves koráig addig is fog, komondor ha délután 5-6 körül eszik 1x akkor sem lesz baja, nem túl aktívak napközben, bár nekem még nem volt, de találkoztam már párral ismerősöknél, itt-ott. Van aki erre van aki arra esküszik, szerintem nincs közte akkora különbség, hiszen ha lényegi eltérést mutatna a napi 1 vagy napi 2 akkor mindenki azt csinálná, amelyik kedvezőbb, de mivel ennyire vitatéma ezért szerintem nincs közte különbség.
2016. aug. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!