Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy törzskönyvezett husky...

Egy törzskönyvezett husky kölyök (oltással, chipelve. Stb) kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Kerestem google-ben de csak törzskönyv nélküliket találtam :\ Még nem most akarok venni, csak előre szeretném tudni, hogy mennyibe fog kerülni egy egészséges, törzskönyvezett, oltott, chippelt, féregtelenített kölyök! :)

(el kell kezdenem ugye gyűjteni rá .. :D)


A "miért nem menhelyi kutyát fogadsz be" kezdetű, közepű és végű kommentektől kíméljetek, a válaszomat ezekre inkább most leírom: rengeteg kutyánk volt akiket utcáról fogadtunk be, nagyon imádtuk/imádjuk őket -most is az egyik kutyánk keverék- és az, hogy szeretném valóra váltani az egyik álmomat ami történetesen egy husky kölyök, nem zárja ki, hogy menhelyről is befogadjak majd egy kutyát, SŐT azt tervezem, hogy később örökbe fogadok egy idős kutyát vagy olyat, amelyik sokáig élt menhelyen. Szóval légyszi fókuszáljatok a kérdésre! Köszönöm! :)



2016. júl. 22. 00:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Egy hirdetést találtam amiben 160ezerért kínálják mindennel együtt. Ez elég fairnek tűnik. Kb. ilyen árakra számíthatok? :)
2016. júl. 22. 01:20
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, 150-200ezer forint között mozog az áruk.
2016. júl. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha én huskyt szeretnék, akkor tuti ezekből a kennelekből vásárolnék:

[link] ( [link] )

[link]

[link]


Itt most vannak bébik: [link]

Itt pedig év végén lesznek: [link]


Árban pedig 150-200 ezer forint körül vannak, de megéri gyűjteni, mert náluk csak gyönyörű, egészséges kiskutyák születnek :)

2016. júl. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :) Egyenlőre még csak tervezgetek, mert se pénzem, se helyem nem lenne neki, szóval még várnom kell rá egy darabig, de gondoltam minél hamarabb elkezdem a tervezgetést, annál jobb :D

Köszönöm még egyszer a válaszokat! :)

2016. júl. 22. 12:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Bizony az áruk 150-200 körül mozog.


Én is törzskönyveset tervezek venni,csak nem husky-t. Amilyen fajtát szeretnék az kb 180-220 körül mozog. Én inkább gyűjtök többet,mert akkor legalább "maradhat" még pénz. Amit mondjuk oltásokra,kajára,kutyaovira költhetek :)

Persze úgy is úgy lesz,hogy szépen lassan veszek meg minden felszerelést,mellette gyűjtök a kutyára is :)


Nekem is sok idő még, egyenlőre el kell itthonról költöznöm,mert nagy testűt 4. emeletre,lift nélkül nem akarok.Tönkre mennek az izületei. Cipelni meg nem fogom tudni :D :D

2016. júl. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Meechy Darko válasza:
0%
Hát lehet hülyeségnek tűnik de volt egy huskym olyan 5-8 évvel ezelőttnem tudom már pontosan 1-2 hónapos kölyök mi 25000 forintért vettük törzskönyve nem volt de a háznál ott voltak a szülei is amik nagyon szép fajtiszta kutyusok voltak és belőle is egy teljesen egészseges nagyon szép kutya cseperedett nem azt mondom, nem éri meg törzskönyvezettet venni de szerintem evvel a lehetőséggel is lehet élni ha olyanok a körülmények :) .
2016. aug. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nordica kennelnél pl 420e utolsó tudomásom szerint egy kölyök, többinél meg nem tudom, ha ezt veszem alapnak, szerintem a többi rendes kennelnél sem 150e körül mozog. Am meg nagyon gyönyörűek és egészségesek ott a kutyik
2016. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%

Szia :) Az én husky-m most lesz 9 hónapos és 70 000 ert vettem mindjuk törzskönyv nélkül. És nem ezekben a kennelekben hanem egy tenyésztőtöl. Egyébként nagyon sok ilyen kérdést elolvastam ami ilyesmivel kapcsolatos és az ilyen tenyésztőkre mind azt mondták hogy beltenyésztők ezt szeretném megcáfolni! Vannak idegnis olyan tenyésztők akik nem beltenyésztők és egezseges kiskutyákat adnak el egezséges szép szülőktől.

Egyébként ha van valamilyen kérdésed így huskykkal kapcsolatban akkor én szívesen segítek ha gondolod nyugidtan írj rám privátban 

2016. aug. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!