Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarországon hol lehet...

Magyarországon hol lehet kutyaspermát fagyasztatni?

Figyelt kérdés
Gondolkodom, hogy lefagyasztatnék spermát idősödő kanomtól. Csak Kecskeméten és Nyíregyházán találtam erre lehetőséget. Esetleg Budapesthez közelebb nincs ilyesmire lehetőség?
2016. júl. 22. 10:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
de miért akarsz te lefagyasztani??
2016. júl. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mert jól mutat a polcon. Szerinted?
2016. júl. 22. 10:33
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2016. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
szerintem, ha tenyésztő vagy vannak jó génállományú kutyáid, esetleg az öreg kanod leszármazottjai. Ha nem tenyésztő vagy akkor meg nem értem minek kéne lefagyasztani. Bocsi lehet én vagyok lemaradva, de tényleg nem értem.
2016. júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a linket. Nem vagyok tenyésztő abban az értelemben, hogy egyetlen kutyám van, aki kan, így nehezen tudnék tenyészteni. Eddig sajnos csak két alom volt utána, ők is az utóbbi egy évben, de ezek annyira jól sikerültek, hogy szépen megnőtt az érdeklődés iránta. Sajnos nemrég levitték a felső korhatárt kanoknál 10 évre, amit fél év múlva tölt be. Ezért szeretnék spermát levetetni, hogy még lehessen utána pár alom. Egy tenyésztő is mondta, hogy jó ötlet. Egyébként egy nagyon szép és jól dolgozó kan. Mivel látom, hogy jót is örökít, meg a kölykei még nála is jobbak lettek, pont olyanok, amilyennek a fajtát elképzelem, jó lenne, ha még lehetne utána pár alom. Persze nem kell ezzel egyetérteni, de én így döntöttem.
2016. júl. 22. 12:39
 6/12 anonim ***** válasza:
Megkerdezhetem hogy milyen fajta? :)
2016. júl. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mudi
2016. júl. 22. 13:29
 8/12 A kérdező kommentje:
Meg az is az előnye a fagyasztásnak, hogy így külföldi tenyésztők számára is könnyebben elérhetővé válik.
2016. júl. 22. 14:52
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jo ötlet lenne ha a tenyésztőd is azt gondolja hogy mehet szerintem csináljátok, amúgy van valami olyan csoport fb-n: hűtött/fagyasztott sperma import/export itt kérdezhetsz sztem nyugodtan
2016. júl. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, megnézem a csoportot. Most egyenlőre várunk, mert lehet, hogy változik a tenyésztési szabályzat hamarosan, meglátjuk, feljebb viszik-e a korhatárt.
2016. júl. 22. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!