Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyával?

Mit csináljak a kutyával?

Figyelt kérdés

Az álatorvos annyit mondott hogy majd kiheveri.

Bevittem menhelyre a 10hetes kiskutyáit,azóta teljessen megvan bolondulva,nem eszik és nem iszik. Egy kis buldog és mopsz keverék lehet. A két kutyámat is támadja azóta. Van egy pitbullom és egy malinoisom.


2016. júl. 22. 11:00
 1/10 A kérdező kommentje:

Még annyit hogy nem szaporíto uagyok. A két kutyám törzskönyves és ivartalanitva vannak.

Ezt a kis keveréket a főuton találtam,befogadtam és vemhes volt. Császároztatnom is kellett. Két hét mulva viszem ivartalanítani.

2016. júl. 22. 11:03
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Mit csináljál?? Ivartalanítsd!!! Tele vannak a menhelyek, te....
2016. júl. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
2-es elolvastad a kérdező válaszát????
2016. júl. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Remélhetőleg az ivartalanítás után megváltozik. A másik kettőtől most még próbáld elkülöníteni, és ami a legfontosabb, hogy érezze a szereteted. Babusgasd kicsit többet, persze úgy, hogy a másik kettő ne lássa.
2016. júl. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
#3 Képzeld, akkor írta a magyarázatát, amikor elküldtem a választ!!!
2016. júl. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

dokival kéne megnézetni.

jól cselekedtél, de talán annyi kivetnivalót találok, nem menhelyre kellett volna beadni őket, hanem keresni nekik gazdát. tudom,hogy nem a te hibád ,hogy lefialt. egyébként chip nincs benne?

2016. júl. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne babudgasd! Ugyanúgy viselkedj vele mint mások! Ha nekimegy a többinek ugyanúgy szidó, ha nem eszik vedd el tőle, másnap enni fog!
2016. júl. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

10 hetes kölyköknél már maga az anya is leválasztja őket.

Kezeld úgy a kutyádat, mintha nem is lett volna alom alatta. Ne engedd meg a nem megfelelő viselkedést.

2016. júl. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A másik két kutya mégcsak ráse morog. Most külön vannak zárva.

Voltam dokinál,anyit mondtott h pár nap és nem lessz baja. Ivartalanításig még két hét van.

Tudom h nem menhejre kellett volna vinni őket,nem is szivessen adtam be oda. De nem tudtam velük mit kezdeni. Szolgálati házba lakunk és azt mondák h leválasztás után tüntessem el őket. Már mikor megszülettek raktam ki pár oldalra h 10hetessen elvihetők lesznek,ingyen. Senki nem jelentkezett értük sajnos.

2016. júl. 22. 13:19
 10/10 A kérdező kommentje:
És nem volt benne cipp. Rola is raktam ki hirdetéseket képpel. Nem kereste senki.
2016. júl. 22. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!