Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti milyen kistestü kutyát...

Ti milyen kistestü kutyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Kertes házban lakunk nagy kertel.Hétközbe 8 órát nem vagyok otthon de van amikor 1kor már itthon vagyok.Nagyon szeretnék egy kutyát.Már volt sokszor kutyám....Kistestü vagy kis és közép termet között.Okos kutyára vágyom.Amin gondolkoztam;Kis olasz agár kisspicc pincser jack russel bichon....
2016. júl. 22. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Ajánlani csak annyit tudok, hogy ha tudod, hogy sokat nem vagy(tok) otthon, akkor legyen egyből két kiskutya, hogy ne egyedül szomorkodjon otthon az üres órákban.
2016. júl. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Yorki, tacskó, puli ennyit tudok remélem segíthettem.
2016. júl. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem mind1 hogy 1 kiskutya unatkozik és teszi tönkre a házat vagy 2. Egy menhelyi felnőtt kutya jó lehet. Kiskutyákat annyira nem jó ilyen hosszú időre egyedül hagyni habár ha van kert akkor az ürítéssel nem lenne gond csak azzal hogy unatkozik és tönkre fog zenni dolgokat. A felnőtt kutya ideálisabb szerintem. A másik hogy 2 kiskutyát egy időben sokkal nehezebb nevelni mint kettőt.
2016. júl. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

kinti-benti kutya lenne?

Mennyit sétálnál vele? Egyéb foglalkozás?

2016. júl. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7%
Én a foxit ajánlom, nekem is az van :) reggeltől délután 4ig egyedül van, de nem rombol, nem szökik mert meg lett nevelve. Hétvégén és minden este sokat foglalkozunk vele, nagy sétákat teszünk, van egy csomó játéka amivel gyakran játszik ha egyedül van. Szerintem nagyon jó fajta, sok sok boldogságot és vicces pillanatot ad nekünk :)
2016. júl. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Bicont semmi képp igényes kutya nem kinti tartásra.

Puli mudi foxi.

Ők okosak nem rágnak.igénytelenebbek.de ragaszkodó bár a foxi ásni szokott.

Esetleg stafi ha értel a kutyákhoz.jo választás bár azt kölyöknek nevelni kell.

2016. júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Minden nap rengeteget foglalkoznék vele.Sok idő jutna rá.Nagyon aktív a családunk.Sokszor vinnénk sétálni.Kinti benti kutya lenne
2016. júl. 22. 17:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Bichon bolognesünk van. Tündéri kutyus. Kertes házban élünk, de a kutya velünk él bent a lakásban és csak a dolgát végezni megy a kertbe, inkább nagyokat sétálunk vele. Tökéletes kutya, nagyon értelmes, de mint mindegyikkel, vele is foglalkozni kell. Tehát minden kutya okos ha tanítod. Nem magától lesz az. De ha bolognese-t választasz, akkor inkább benti kutyának tervezz vele, már csak a szőre miatt is.
2016. júl. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is a foxit ajánlanám. Meg még a Jack Russelt.
2016. júl. 23. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm;)
2016. júl. 23. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!