Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vemhes kutyát lehet fürdetni?

Vemhes kutyát lehet fürdetni?

Figyelt kérdés
A kutyánk tacskó és lesznek kiskutyái.Meg lehet így fürdetni őt(sima vízben)?

2016. júl. 23. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

Kérdezd meg az orvost akivel konzultáltál az injekciókról, az uh-ról, a fertőzések veszélyéről!

Hiába van ott a nyákdugó, ha nem tudod mit szűr ki.... Amúgy NEM!

2016. júl. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Egy tenyésztő ilyet nem kérdez, grat mocskos szaporító!
2016. júl. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Az utolsó 2-3 hétben nem ajánlatos.
2016. júl. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Meglehet, de szülés előtti pár hétben nem kéne,mert beindíthatod a szülést is akár.Mivel a kutyák alapból kicsit feszkósak ha fürdetés,nyírásra kerül a sor. Mindegy,hogy otthon te vagy kutyakozmetikus csinálja.Kisebb feszültség forrás ez nekik.



Viszont sima vizzel minek?

2016. júl. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kettes.Igyekszem utána járni a dolgoknak.Akkor lennék mocskos szaporító,ha nem érdeklődnék a kutya után.Négy kutyát tartunk,a három kan kutya ivartalanítva,nézd meg nyugodtan.Arról nem tehetek,ha a szomszéd kutyája átjött hozzánk(most fedeztük fel,hogy van egy lyuk a kerítésen)és kiskuyát gyártott a a szukának.De megnyugtatlak,a kicsiknek lesz gazdája és minden oltást amit csak tudok,beadatok nekik.

A "mocskos szaporító"

2016. júl. 23. 14:29
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy a szuka kutyát is akartuk vinni ivartalanítani,de az az állatorvos,akihez járunk akkor pont szabadságon volt.Utána mindig halogattuk(sajnos)meg nekem is voltak problémáim.Amint érkezünk,irány az állatorvos.Többet ilyen se fog előfordulni,az biztos.
2016. júl. 23. 14:42
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Még most is ivartalaníthatod, ezért már te vagy a felelős!
2016. júl. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Vemhes kutyát is lehet ivartalaníttatni. Kevésbé viseli meg, mint a szülés.
2016. júl. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom jól,de a kiskutyáknak lesz gazdijuk,szóval ez az alom marad.Elvittem állatorvoshoz és megnézettem,hogy nem állterhes-e.Valóban vemhes és ultrahanggal(vagy hogy hívják)is megnézettük a piciket (három van).TÉNYLEG lesz gazdijuk,ezért nem szedetem ki őket
2016. júl. 23. 15:57
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd kutyája milyen fajta? Nagy vagy kisebb testű? Ha ugyanis nagyobb mint a szuka, a szuka könnyen belehalhat az ellésbe.
2016. júl. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!