Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan reagálnátok a...

Ti hogyan reagálnátok a helyemben? Csak engem háborít ez fel?

Figyelt kérdés

Amíg a szüleimmel éltem szó sem lehetett kutyáról, akármit tettem, nem engedték. Egyedül egy cicát tartottunk, akit betegen találtunk és meggyógyítottuk, bár hozzáteszem, amióta nem lakok otthon azóta anyám csak simogatja, se állatorvoshoz nem viszi, se semmi...


Szóval nekem volt egy álomfajtám, nagyon sokat kellett rá várnom és gyűjtenem, mert egy nagyon ritka fajtáról van szó, őt is külföldről vettem (szerződéssel, törzskönyvvel, stb és bizony 1000 eurós összegért). A szüleimtől persze kaptam a savazást, hogy én elmebeteg vagyok, hogy ennyi pénzt költök egy kutyára, minek az nekem, mikor növöm már ki ezt a hülyeséget, stb.


Amióta meg nálam van a kutya, na anyáméknak megtetszett és rögtön már ők is akarnak, már ki is találták, hogy én milyen kutyával rakjam össze mert valahol láttak egy hasonlót, abból majd lesznek kölykök és nekik is kell egy. Mondtam, hogy erről le is mondhatnak, mert ivartalanítási kötelezettség van a szerződésben. De hogy jaj úgyse tudja meg senki... Utána meg kitalálták, hogy akkor vesznek ők is ilyen kutyát, ha elpusztul a cica (16 éves már), tudom rá kéne hagynom, de olyan mérges lettem, hogy az hihetetlen... Én éveket vártam és güriztem, mint egy marha, vért izzadva, hogy lehessen ilyen kutyám, ők meg kiveszik a széfből a pénzt és hipp-hopp már ott is a kiskutya, mert rájöttek, hogy aranyos...


2016. júl. 23. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
14%

Végül is most az bánt, hogy a szüleid simán megvehetik az álomkutyádat, amelyért neked nagyon meg kellett dolgozni?

Van ilyen. Nem minden szülő az ideális kategória.

2016. júl. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
77%
Lehet felháborító,de nem kérheted számon a szüliedet hogy hogy képzelik ezt.Bele kell törődni az élet néha igazságtalan.
2016. júl. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Mikyen fajta? Egyébként hagyd rájuk. Vegyenek nyugodtan aztán szenvedjenek vele. Gondolom kutyanevelésből nem jeleskednek. Nálunk is ez a helyzet, vagyik isnkább csak hasonló. Mi is vettünk egy drága kityás és nost bárki meglátja jön hogy "jajj de aranyos", "milyen puha", "nekem is kell..." de az ne zavarjon senkit hogy szart nem tudnak a fajtáról...-.- megértelek, iszonyat bosszantó de nem éri meg foglalkozni vele. Nem mindha vennének majd olyan fajtát. Szerinted miért akarnak kölyköket? Gondolom hogy eladják őket és hogy nekik is legyen olyan kutyájuk de fizetni ne kelljen. na bocsi ha nem így lenne akkor elnézést. Lényeg hogy ne törődj velük ga akarnak vegyenek aztán majd boldoguljonak vele, te meg légy boldog a te kutyáddal, neveld, szeresd, etesd :))


Jó kutyázást!!

2016. júl. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos idegesítő szóval megértelek.de hát úgyse tudsz semmit tenni...
2016. júl. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!