Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora a súlya egy bolognese...

Mekkora a súlya egy bolognese szukának aki most 8 hetes az normális ha nem dagi és több mint egy kg fajtatiszta kent adták el de csak anyukát láttuk!?

Figyelt kérdés
Ja és a testén van egy barna folt és a füle is az egyik zsemle színű vki tenyésztő irhatna
2016. júl. 24. 18:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A bichon bolognese hófehér szőrű. Kilóktól függetlenül mondom már, hogy ne vedd meg a kiskutyát, mert nem fajtatiszta és nem az lesz amire számítasz, és/vagy rosszabb esetben még beteg is lesz...


Ha fajtatiszta kutyát szeretnél, akkor keress fel egy jó kennelt és vedd fel a kapcsolatot egy igazi tenyésztővel, akitől vehetsz igazi, fajtatiszta, egészséges, törzskönyves kiskutyát.


Ne pénzeld a csalókat a "hamisítvány" vásárlásával.

2016. júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vettél egy szaporított fajtajellegű keveréket.Bármekkorára nőhet és könnyen kiderülhet,hogy nem is hasonlít a fajtára Megérdemled,legközelebb nem szaporítót támogatsz a vásárlásoddal.Készülj arra is,hogy komoly egészségügyi gondjai is lehetnek később.Idegrendszeri problémákról nem beszélve.
2016. júl. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek!!!!

Nem tudom, miért kellett olcsó kutyát venni 😡😡😡

2016. júl. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Már megvettem,voltunk orvosnál is aki annyit mondott,hogy a kutyus teljesen egészséges.fajtatisztaságra semmit sem tudott mondani és mivel az első kutyusom és pici a lakásunk arra lennék kíváncsi hogy mekkora kutyus lesz.anyuka tisztavérű bolognese.
2016. júl. 25. 07:27
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az állatorvos a gyógyításhoz ért, nem a fajtatisztaság megállapításához.


Gyakorlatilag bármekkora lehet, egy labrador méretű kutya is be tud fedezni egy bologneset (már ha ő az anya és nem csak "odatették" hogy azt lásd).

2016. júl. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát igazából ott még nyalta falta anyukáját,képeken hasonlít az ennyi idős kölykökre bár a szőrre nem a lég bongyorabb.nem tudom 40 EZER FT VOLT EGY oltással bolhás volt...Már kapott cseppet útlevelet nem szeretném ha egy tíz k gos kutyus lenne azt olvastam hogy a full ki fehéredik bár csak az egyik bézs
2016. júl. 25. 09:47
 7/14 A kérdező kommentje:
én nem hittem hogy egy aranyos no kepes ilyesmikre :( úgy tűnt ért hozzá barboltva hirdete esvcsak ellő te kapot oltást hogy odaértünk es többieket már eladta úgy hirdette hogy 8 hetesen oltva de a többieket ezek szerint jóval előbb el vitték volt ott a hátsó kertben meg 3 akita
2016. júl. 25. 10:04
 8/14 A kérdező kommentje:
Bár egészséges eleven szerintem mi baja lehet ideje koran egy ilyen fajta kutyusnak evek múlva?
2016. júl. 25. 10:07
 9/14 anonim ***** válasza:

Keress rá a fajtabetegségekre.

Megjósolni nem lehet,mekkora és milyen lesz.Attól,hogy a szaporító aranyosnak látszik,még egy kutyákon élősködő mocskos féreg.

2016. júl. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Két idegen kutya is "nyalhatja-falhatja" egymást. A mi kutyánk pl a cicára van állandóan ráfüggve, pedig nem a kölyke...


Én csak azt nem értem, hogy miért nem néztél utána hogyan kell kutyát venni? Ne haragudj, de 40 ezer forint egy keverék, bolhás, 1 db oltással rendelkező kiskutyáért iszonyat lehúzás. Nem is értem miért hoztad akkor el? Jópofizni, aranyoskodni meg bárki tud, ha pénzről van szó, ilyen világot élünk sajnos. Autót, lakást, telefont sem úgy vesz az ember, hogy milyen szépen mosolyog az eladó, meg csupa jót mondd, akkor az biztos úgy is van. Jó lenne rádöbbenni, hogy ez a kutyánál sincs másképp...


Nézd, mivel keverék a kiskutya, így nagyon nem lehet tudni, bármi történhet. Lehet szerencséd lesz és nem lesz baja, de lehet epilepsziás lesz, vagy allergiás vagy patellás vagy diszpláziás vagy légcsőszűkületes vagy retina rendellenessége lesz és 1 évesen megvakul, lehet majd műteni kell, lehet hogy nem, ezt nem lehet megjósolni. Csak elég drága tanulópénz volt, ráadásul a nő most röhög rajtad a markában és gondolom már tervezi a következő kölyköket akiket majd így újra el ad.

2016. júl. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!