Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet? FONTOS!

Mi baja lehet? FONTOS!

Figyelt kérdés

A kutyám két hátsó lába teljesen le bénult,járás közben néha-néha elveszíti az egyensúlyát és ugrani egyáltalán nem tud. Az állkapcsa pedig olykor-olykor félre csúszik. Ráadásul furán viselkedik,mert folyamatosan a másik kutyám nyomában van.

Nagyon féltem,egyedül vagyok mit tudnék csinálni?

14/L


2010. ápr. 16. 23:52
1 2
 1/15 Akiteki ***** válasza:

Ha teljesen lebénult, akkor hogy tud járni?

Először is nyugodj meg, ne pánikolj be. Ma este már semmit nem tudsz csinálni egyedül.

Szüleid mikor jönnek haza? Ha megérkeznek, el tudják vinni egy éjjel-nappali kórházba?

2010. ápr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

szia nem tudom hol laksz de itt egy link ezen tudsz állatorvost keresni. valamelyiket hívd fel ha ők nem is tudnak házhoz menni, biztosan tudnak olyan telefonszámot adni ahol van kiszállás beteg kutyákhoz


ez lehet fertőzés, vagy gerincsérülés is, bár azt nem értem hogyha teljesen lebénult hogy tud a másik kutya után menni. oltásai rendben vannak a kutyádnak, mindent megkapott ami kell neki?

2010. ápr. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

ja bocs itt a link:

[link]

2010. ápr. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Úgy tud járni hogy húzza maga utána a 2 lábát.
2010. ápr. 17. 00:08
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

Ha öreg kutya, sajnos lehet ,eljött a vég..

ha fiatal, lehet mérget evett

2010. ápr. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
7 éves
2010. ápr. 17. 00:16
 7/15 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag idegrendszeri problémára utalnak a tünetek,ez lehet agyvérzéstől kezdve veszettségig bármi,távdiagnózist nem lehet adni.

SOS orvost!!!

Már csak azért is,mert lehet valamilyen zoonózis(állatról emberre terjedő betegség) is.

Lehet továbbá valamilyen mozgásszervi probléma,bár az nemigen indokolja a "furcsa"viselkedést.

Mióta vannak ezek a tünetek?

2010. ápr. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
1-2 órája kezdte el...
2010. ápr. 17. 00:22
 9/15 anonim ***** válasza:

Mikor jönnek haza a felnőttek?

Sajnos nagyon úgy néz ki,hogy ide doki kell.

2010. ápr. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tudod őket telefonon elérni?Gondolom,hagytak valamilyen számot baj esetére.
2010. ápr. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!