Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám köhög mi lehet a baj?

A kutyám köhög mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nem igazán köhögés inkább csak mintha valami a torkába ment volna valami. Tegnap voltunk túrázni és mire visszaértünk az autóhoz köhögni kezdett :( Ilyenkor mikor kifárad nagyon nyáladzik ami nem jellemző rá. Azon gondolkodtam hogy talán nyál ment a torkába és azért köhög ilyen gyengén és erőltetetten. Tegnap előtt egy kutyushoz vittük játszani és a végére ismét köhögött. Ezelőtt nem csinált ilyet habár nem is vittük eddig hosszú sétára. Szóval tegnap jó pár kilométert lesétáltunk, tegnap előtt pedig órákig játszott. Eszik, iszik, kaki és pisi is rendben. Valami baja lehet? Vigyem orvoshoz vagy ezzel nem szükséges? Ja egyébként amint kipiheni magát abbahagyja és nem kezdi újra. Első kutyám :( ezért nem tudom hogy mi van most vele

2016. júl. 25. 09:22
 1/10 Farkas RajmondLászló válasza:
9%
Lehet, hogy valami betegsége van vagy valami virust el kapott. De jobb ha minél hamarabb állat orvos hoz viszi! Mert még bele is halhat a kutya.
2016. júl. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Belehal?? :DD na ne túlozzunk már. Játszik, eszik, iszik mint azelőtt, nem hinném hogy elfog pusztulni csak emiatt.
2016. júl. 25. 09:33
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Minden olyan, ami az eddigi viselkedésétől eltér és nem csak egyszeri alkalom, érdemes kivizsgáltatni.

Belehalást én is túlzásnak érzem, de vannak olyan dolgok, amikkel nem jó hosszú ideig várni. Például ha benyelt egy toklászt. Ahhoz mindenképp orvos kell és még komolyabb bajt is okozhat.

Én mindenképp vinném dokihoz, hogy nézzen bele a torkába. Ha semmi komoly, akkor legalább megnyugszol, ha meg van valami, akkor doki tud segíteni.

2016. júl. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kennelköhögés-a melegben sok mozgás után hirtelen vízivás miatt némi torokgyuszi.
2016. júl. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát itt nem olyan mókás csak úgy random orvoshoz szaladgálni :/ Már nem köhög, és tegnap óta nem köhögött. Csak hosszú séta vagy intenzív játék után köhög de ez pihenéssel abbamarad. Kétlem hogy toklász mert nem szokott felenni dolgokat és nem is voltunk toklász közelében. Ha torokgyulladása lenne akkor folyton köhögne. Egyébként ugyan úgy viselkedik mint általában, csak most hogy először hosszú túrán voltunk köhögni kezdett. Kicsit megijedtem :/ Az erőteljes nyáladzás mennyire normális? Ezt is csak sok séta után vagy melegben csinálja.
2016. júl. 25. 10:50
 6/10 anonim ***** válasza:
29%

Végül is mindenre megadtad a választ, akkor tőlünk mit vársz?

Itt mindenki csak találgat. Ha szerinted ki van zárva minden, akkor ennyi.

Megmondtad, nincs semmi baja.

2016. júl. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jól van én kérek elnézést hogy első kutyám és ötletem nincs hogy most valami baja van vagy ez normális....
2016. júl. 25. 11:02
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
Mi is elnézést kérünk, hogy laikusként megpróbálunk látatlanban ötleteket adni, de hát mindegyikre az a válasz, hogy az biztos nem.
2016. júl. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na voltunk orvosnál, kiderült hogy megfázott. Kapott két szurit valami szirupot és antibiotikumot.
2016. júl. 25. 17:57
 10/10 Bencesz válasza:
54%
El kell vinni àllatorvoshoz.
2016. aug. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!