Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha elviszem a kutyát mi lessz...

Ha elviszem a kutyát mi lessz a következménye?

Figyelt kérdés

Van egy bántalmazott kutya. Chipes. Ha fogom és elhozom mi baj lehet belölle? Sok rá az esélly h öszefutok a gazdival.

Töb helyre több bejelentést tettünk. Nem foglalkoznak vele. Én meg menteni akarom!


2016. júl. 25. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Vidd el, és kész. Ha oltatni viszed, akkor se fogja a doki leolvasni a chipet, hogy a tiéd-e. Vagy mondok jobbat: mond neki, hogy megvetted, és írja át a nevedre. Én lesz*rnám a gazdit, letagadnám, hogy az nem az a kutya.
2016. júl. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kedves első, ez aztán nagyon bíztató azokra az emberekre nézve, akiknek elveszik a kutyájuk vagy ellopják...
2016. júl. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit tervezel azt lopásnak hívják. Hogy érted, hogy bántalmazott a kutya? Kinek szóltál pontosan és hogyan?
2016. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2016. júl. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát nézd, ha te írtad a linkelt kérdést... Mit fogsz csinálni, ha a gazdája megtudja, hogy nálad van a kutya? Sajnos akkor még te fogsz szívni a rendőrségen, még ha igazából őt kéne elővenni állatkínzás miatt...

Ha meg esetleg sikerül a terv és a gazdája letojja a dolgot... Úgyis szerezni fog új kutyát. És kezdődik elölről az egész. Azt a kutyát utána ki fogja megmenteni?

2016. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen én írtam a kérdést. Rengeteg mindenkinek szoltam már és lese szarják. Nem csak én hanem mások is jelentették már fel! Pl h az utcán mászkál,láncom van,általába tiszta seb. És ha mi nem etetnénk már éhenhalt volna.

Úgy döntöttem h hozzám jöhet. Megoldom valahogy a két kutyát. A dog kan,a malinois meg szuka,az ő részükről nem lessz gond. De a Stafi támadta a szukám,de megoldom az öszeszoktatást.

Csak azért írtam ki a kérdést hátha tud valaki tanácsot h lehetne elintézni hivatalossan hogy vihessem a kutyát!

Minden kutyát sajnos nem tudok menteni! A Dogot is mentettem csak ott a gazdája lemondott róla.

2016. júl. 25. 15:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Jelentsd fel a papasast állatkínzásért.

Vagy mond meg neki hogy megvenéd (ha nem adja akkor mond meg hogy fel jelented álatkínzásért)

2016. júl. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En is el akartam csempészni egy kutyát, hasonló okok miatt bár annyira nem voltak súlyosak. Aztán egyszer elszokott es megtaláltuk, a gazdája pedig lemondott róla. Chipet átiratni csak lemondó nyilatkozattal lehet, mi is így tettük. Próbáld ezt meg te is, 2 hétig "keresd" a "gazdáját" es reménykedj benne h nem jon érte. Amúgy rendőrségnél próbálkoztál már? Készíts fotókat, meg videókat, ha bizonyítékra lenne szükség. Sok sikert! Rossz ember mar nem lehetsz!)
2016. júl. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!