Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor hagyja abba a kutya a...

Mikor hagyja abba a kutya a kerti növények szétrágását?

Figyelt kérdés
Van egy tacskó keverékem 1 éves 1 hónapos. Mikor kicsi volt sokszor kiásta a tulipán hagymáimat, aztán leszokott róla. Két hete újrakezdte valamint már a frissen ültetett 60 cm magas díszfát is kettéharapta. Ez már így marad??? Nagyon haragszom rá mert tegnap vettem a fát és most tette tönkre.Tudom majd elszáll a haragom de mit tudok tenni ez ellen?
2016. júl. 25. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk szoktasd le... ha látod hogy ás akkor ordíts rá hogy "nem" jó hangosan hogy megijedjen. Ha nem hagyja abba akkor odamész és megcsapod/elzavarod. De utólag ne szidd le mert nem fogja tudni miért kapta.
2016. júl. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Sétálni viszed? Nem unatkozik?
2016. júl. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elkezded rendesen lemozgatni. A tacskó nem öleb, hanem munkakutya. Foglalkoztatni kell.
2016. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Állandóan rászólok mikor ás. Most hogy írod, ezt a szokását is kezdi visszavenni. Sétálni nem viszem, 1250 nm-es kertünk van, tud szaladgálni és ki is használja. A kutya foglalkoztatás is megvan, lévén 4 gyerek nyüstöli, játszik vele nap mint nap. Azt nem értem kb fél évig ha nem tett tönkre semmit akkor most miért kezdte újra. Semmilyen élethelyzete, tartási körülménye nem változott.
2016. júl. 26. 08:16
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
...kerti dísz? Mit csodálkozol, ha nem kap elég ingert és unatkozik akkor nem meglepő hogy ezt csinálja. Te mennyit szoktál az udvaron futkosni saját szórakoztatásod érdekében? Semennyit...na látod a kutya is pont így van vele. Ha téged egész életedre egy szobába zárnak és napi pár órára betesznek egy kutyát aztán visszaveszik továbbra is unalmas... nemhiszem hogy a gyerekek egész nap játszanak vele... negyed óra meg bőven nem elég.
2016. júl. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Zárd be magad egy üres szobába egy hónapra és szerintem magadtól is rájössz, miért rombol a kutya.
2016. júl. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Teljesen mindegy a kert mérete, a séta neki egy olyan tevékenység, mint neked a tv / olvasás / számítógép / egyéb hobbi.
2016. júl. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
SÉTÁLTATNI KELL! Idióta...
2016. júl. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 VígDániel ***** válasza:
41%
semmiképpen ne szólj rá mer rászokik hogy titokba csinálja a rombolást és szerintem nem a kutyát kell leszoktatni róla hanem a fát be védeni pl valami kő rakást vagy valami hasonlot amig a fa meg ne nő
2016. júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És persze a séta ne azt jelentse, hogy fél órát sétálgattok pórázon. Úgy hozd haza, hogy már csak aludni legyen ereje.
2016. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!