Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Harmadik napja van nálunk a...

Harmadik napja van nálunk a kicsi tacsink! Nem lehet egyedül hagyni mert sír, hogyan szoktassuk hozzá?

Figyelt kérdés
Egy percre nem lehet ott hagyni mert máris bömböl. Éjjel bent aludhat de mikor a párom indul dolgozni ki visszük a teraszra,hogy tudjam végezni a dolgom. Egyből nyüszít. El lenne kapatva? Idáig nem hagytam magára. Mit tegyek?

2016. júl. 26. 06:17
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Olyan, mint egy csecsemő.

Fokozatosan kell az egyedülléthez szoktatni. Először csak néhány percre mész el, mondjuk a boltba. Aztán visszamész és látja, hogy elmentél.

Aztán fokozatosan, pár hét múlva már több órára is magára hagyhatjátok.

Mennyi idős? 12 hetesen, ha megvannak az oltásai 2-3 óránként vidd le sétálni.

2016. júl. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Most tanulja meg, hogy nem lehet mindig a fenekedben. Ne foglalkozz vele, ha sír. Pár nap és elhagyja.
2016. júl. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Elõsször akkor társkellneki. Eleinte a miénkis ijen volt,aztán megszokta. Csak unatkozik. Adnikell ijenkor neki valamit!
2016. júl. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kegyetlennek tűnhet kicsit de rá kell hagyni ha nincs időd a fokozatos dologra mint írták. itt is előjött a helyzet, új kiskutya és volt egy olyan 1,5 óra időtartam míg senki sem lehet vele sajna mert ilyen az időbeosztás munka miatt, ha ott hagytam fél percre is sírt, nyilván akkor is mondta a magáét akár percekig de megszokja és rájön hogy kezelje ezt
2016. júl. 31. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!