Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 kistestű kutya közös pórázon?

2 kistestű kutya közös pórázon?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! 2 kistestű (tacskó) kutyát szeretnék sétáltatni, és nem tudom, hogy a képen látható (cikkben az 1. kép) pórázzal ez jól működne-e. Jobb-e így, mint 2 külön póráz ? És tudja valaki, hogy hol kapható ilyen "közös" póráz ?

[link]


2016. júl. 26. 11:55
 1/4 lorie.katyja válasza:
100%

Igen, sokkal könnyebb így sétáltatni őket,bár én nagyobb kutyákkal tapasztaltam.:)

Állatkereskedésekben lehet találni ilyen pórázt.

2016. júl. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elosztó/dupla/ikervezető póráz, mindhárom helyes.


Viszont én nem támogatom, csak akkor használtam ilyet, mikor bkvzni kellett, illetve nyomorgós helyekre mentünk, pl belváros.


Látszott, hogy nem élvezik..

2016. júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk nem vált be.

Az egyik kutya jelölget, mászkál fel-alá előttem, a másik meg halál nyugodtan sétál a lábam mellett. Csak rángatták egymást.

Szerintem ha mindkét kutya megy a lábad mellett, akkor beválhat, de ha csak az egyik is húz, vagy jelöl, akkor csak rángatja egymást a 2 kutya.

De egy próbát megér.

2016. júl. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

De pl. bicajozáshoz vagy görkorizáshoz jól használható.

2016. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!