Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sír a kutyám SOS!?

Sír a kutyám SOS!?

Figyelt kérdés

2 órája voltunk kb orvosnál beoltották kapott egy szurit egy fél féregtelenitőt meg olyan port amit a kajájába kell belekeverni egy késhegynyit

hazaértünk belekevertem a kajájába a port aztán aludt egyet most kelt fel

próbáltam kivinni de ahogy fel akarom emelni elkezd nagyon nyüszíteni de akkor is ha a hasát megnyomom picit a port arra kapta hogy ne egye meg más kutyus kakiját mi a baj? (2 hónapos kis tesű keverék)



2016. júl. 26. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy férges és most jönnek majd ki. Esetleg szólj a dokinak mert ez nem normális.
2016. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Esetleg várjak holnapig és ha nem hadja abba szoljak neki?
2016. júl. 26. 17:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Én inkább legalább telefonon most rögtön szólnék, de talán jobb, ha visszamentek, nehogy komolyabb baja legyen.
2016. júl. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha holnapig javul az állapota akkor nem megyünk de ha marad akkor viszamegyünk
2016. júl. 26. 19:36
 5/5 anonim ***** válasza:

"port arra kapta hogy ne egye meg más kutyus kakiját mi a baj?" - mi van??? Milyen port kapott? Gyógyszert? Vagy vitamint?

Más kutya kakiját akkor nem eszi meg, ha nem engeded meg neki. Erre nevelni kell. De 2 hónaposan még nem is mehet utcára, tehát nem is szabad más kutyával és annak kakijával sem találkoznia.

2016. júl. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!