Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert harapdal engem a kutyam?

Miert harapdal engem a kutyam?

Figyelt kérdés
1eves kistestu kutyam senkit nem harapdal csak engem, aki legtobbet foglalkozok vele, persze nem olyan erosen harap, de azert ottmarad a foganyoma. Foleg a bokamat kapja el sokszor. Anyam szerint azert mert en mindent megengedek neki...ezalatt azt kell erteni, hogy meg raszolni se szeretek, mert utana meg lelkiismeret furdalasom van. De en etetem,en setaltatom stb...

2016. júl. 26. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Játékból csinálja, szólsz rá, ha zavar, ha nem, akkorm ge ne panaszkodj, hogyha továbbra is csinálja.
2016. júl. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is játszik .neveld egy kicsit.attól még nem leszel rossz gazdi.

De az is lehet hogy bár szeret le vezérkedik tehát elnyom az van amit akar.ha falka lennétek te lennél alatta..stb .az pedig nem jo.figyeld meg hogy ideges e közben tehát támadó e a viselkedése.

2016. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elgge ideges olyankor, bar ha nem jatekbol csinalna, akkor gondolom durvabban harapna. Ma raszoltam hangosabban de kb csak meg idegesebb lett tole mer morgott, kicsit odacsaptamneki akkor a kezemet tamadta, de kozben vsovalta a farkat
2016. júl. 26. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:
"Anyam szerint azert mert en mindent megengedek neki...ezalatt azt kell erteni, hogy meg raszolni se szeretek, mert utana meg lelkiismeret furdalasom van." - ezért. Nincs előtte semmi tekintélyed. Anyukádnak igaza van.
2016. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Játékból csinálja. Ha megharap, kiálts fel fájdalmasan, játssz is rá egy kicsit, akkor tudni fogja, hogy ez fáj neked. Az én kutyámnál bejött, utána még a kezemet is be mertem tenni a szájába, mert pontosan megtanulta, mekkorát haraphat, ami még nem fáj.
2016. júl. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt csinál veled amit akar.és ez nem jó.idővel ez csak rosszabb lesz.vedd komolyan.

szerencsére nem pitt bull vagy ilyesmi.bele sem merek gondolni.

Ha harap az orrát üsd.tarcs egy vesszőt.magadnàl és csapj rá.Nem nagyon de azt érezze te vagy a főnök.

Ha megint harap vagy morog nagyobbat csapj.

És hangosan kiabálni hogy nem szabad.

De ha ez sem használ ne foglalkozz vele.ezt úgy értem ne keljen neked ez a kutya.

2016. júl. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!