Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya ez a gyönyörűség?

Milyen kutya ez a gyönyörűség?

Figyelt kérdés
[link]
2016. júl. 27. 15:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kamu
2016. júl. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kék német juhász?
2016. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én egy ónémet-juhászra tippelek, csak esetleg van egy kis "génhibája". :)


Nekem komondorom volt, és olyan gyönyörű égkék szemei voltak mint ennek a kis falatkának :) A szőre simán lehet, h még nem az eredeti, de lehet az is vmilyen keverék. Persze a photoshop sincs kizárva...


De a kék szem tuti h igazi is lehet :)

2016. júl. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem ezek jutottak róla eszembe: Tátrai juhászkutya, Holland juhászkutya, Flandriai pásztorkutya
2016. júl. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok,bocsi valamit nagyon felre neztem! :D
2016. júl. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én is német juhászra gondolok, de ilyen különleges színben még nem láttam. Beleszerettem teljesen. :)
2016. júl. 27. 15:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Tényleg gyönyörű, génhibás kutyus :)
2016. júl. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség. Ilyen erővel bármelyik szín génhiba, vagy mutáció bárhol az állatvilágban, vagy az embernél. Ez önmagában semmit sem számít. Nekem nagyon tetszik, és így fogom keresni, német juhászként. Az meg a bónusz, hogy még hosszú szőrű is. :)
2016. júl. 27. 16:42
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Valószínűleg egy jól sikerült keverék, gyakorlatilag kizárt, hogy találnál ilyet, akárhogyan is keresel. Már ha nem photoshop, ugye.
2016. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A német juhászoknál ez a szín nem megengedett ezért nem is tenyésztik. Előfordul de nagyon ritkán. Sajna nem tudon hogyan tudnál ilyet beszerezni. Nekem akitám van (törzskönyves), hosszúszőrű, génhibás, nem elfogadott a fajtánál, persze én így szeretem. Nem szándékosan választottam csak véletlenül sikerült így habár a szín előte látható, a szőrhossz nem. Kérdezősködj tenyésztőknél és nézelődj menhelyeken. Talán találsz valahol ilyen kutyust. :)
2016. júl. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!