Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak az egyik szemén...

Kisvárda kérdése:

A kutyámnak az egyik szemén valószínűleg szürke hályog van . Mi a teendőm?

Figyelt kérdés
Főleg reggelente kissé,de estére nagyon látszik,hogy az egyik szeme szinte teljesen elszürkül.
2016. júl. 28. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk elvihetnéd állatorvoshoz. Amikor a legjobban látszik, esetleg fényképezd le, hogy az orvos is láthassa. Szerintem a szürkehályog nem olyan, ami nappal eltűnik és csak reggel jön elő. Lehet, hogy csak valami gyulladás. De akkor is mindenképp vidd állatorvoshoz mielőbb. Mondjuk még ma.
2016. júl. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát igen el kell vinned állatorvoshoz.A szürkehályogot le szokták műteni.
2016. júl. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sose fogom megérteni, hogy ha valami egészségügyi problémájuk akad az embereknek az állataikkal, miért ide írnak kérdést, miért nem egyből orvoshoz mennek?
2016. júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: ugyanezen töprengtem én is. Mindent az internettől várnak az emberek manapság, de sokan egy Google kereséshez is hülyék. Mi lesz így 10-20 év múlva? Mert nekem, mikor beteg volt 20 éve a kutyám, ugyan nem tudtam kiírni internetre, de nyilvánvaló volt, hogy orvoshoz vigyem.
2016. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Viszont a szürkehalyog műtét veszett draga. Az én kutyamnak mind a kettőn van. Mindent összevetve 250ezer per szem... drága kiskutyám...😀
2016. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!