Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Más kutyák elkaphatják az én...

Más kutyák elkaphatják az én kutyusomtól a kennelköhögést?

Figyelt kérdés
a kutyusom beteg sajnos de sétálni muszáj. Nincs kert ezért szokásosan napi 3 séta van, ha más kutyákkal találkozik elkaphatják? És honnen tudom hogy még beteg, vagy már meggyógyult? Csak futás után köhög de már pár napja nem engedjük futni. Mikor gyógyul meg?

2016. júl. 28. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Hát vidd el orvoshoz, ő biztos megmondja, de ha figyelsz rá, hogy ne érintkezzen más kutyákkal, nyugodtan leviheted. Azért vidd el orvoshoz, mert ki tudja mi a baja pontosan.
2016. júl. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mint mondtam kennelköhögése van. Voltunk orvosnál kapott gyógyszert amit még mindig adni kell és mondta hogy ha a hét végére sem múlik el akkor vigyük vissza. Addig is csak kis sétákat csunálhatunk futás nélkül de nem mondta hogy más kutyákkal nem taláékozhat. Na most mivel csak futás után köhög amit a dokinak is mondtam így nem tudom hogy még beteg, vagy már kevésbé, esetleg már egészséges.
2016. júl. 28. 10:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, elkaphatják. Közösségbe most semmiképp se vidd!
2016. júl. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, fertőző betegség.
2016. júl. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fertőző betegség szóval ha lehet közösségbe ne vidd. Sétáljatok rövidebbeket illetve inkább vigyétek kocsival vmi mezőre,erdőbe ahol nem igazán találkoztok más kutyással.


De ha találkoztok kutyással szólj oda,hogy kennel köhögése van a kutyádnak,most ne engedjék ide.

2016. júl. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Ez egyébként hétfőn volt. Azóta látszik rajta hogy jobban van. Mégis mikor gyógyul meg? Honnen kéne tudnom hogy már nem beteg?
2016. júl. 28. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!