Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elhozzam így a kutyát a...

Elhozzam így a kutyát a menhelyről, vagy ne?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy kutyát az egyik menhelyről, de pont egy héttel azelőtt lehet elhozni, mikor mi indulunk nyaralni. Tehát egy hétig velünk lenne, utána 1 hétig rögtön le kéne passzolni anyósékhoz. Kérdésem az, hogy ezt hogy éli meg a kutya, hogy rögtön elhozás után 1 héttel új gazdija lesz egy hétig?


Vagy inkább várjak nyaralás utánig, és kockáztassam be, hogy elviszik?



2016. júl. 28. 11:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Végülis választhatok másikat is, csak a kutya érdekét nézem, hogy neki hogy jobb?
2016. júl. 28. 11:36
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
próbáld meg megbeszélni, hogy nyaralás után hozd el. Mond h fizeted az ellátását is.
2016. júl. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Foglald le, és kérd, hogy tartsák még egy hétig (hozzájárulsz a költségeihez).
2016. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem lehet lefoglalni az Illatos útiban. Már kérdeztem. Vagy úgy értitek, hogy kifizetem az 5000 Ft-ot és egy hétig még ott hagyom?
2016. júl. 28. 11:57
 5/12 A kérdező kommentje:
Hívtam őket, csak azonnali elvitellel adják oda. azt mondták, szerintük nem gáz az az egy hét.
2016. júl. 28. 12:33
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Nehezen éli meg, de akkor legalább anyósodék legyenek ott vele abban az egy hétben, ne azt érezze, hogy vadidegenhez kerül. Ergó egyszer látogassák meg a kutyát.


Amikor meg leadod úgymond hozzájuk, legyenek ott a saját kis tálkái, a pokróca, a póráza, a gazdijának a pólója, hogy érezhesse a szagotokat.


Értelmesen mondjátok meg a kutyának, mert értik a hangsúlyt, hogy visszajöttök érte.


Igen, valamelyest törést fog okozni, lehet, hogy hazavágjátok az alkalmazkodókészségét, és gyakorlatilag újra kell nevelnetek. Lehet sosem lesz olyan mint eredetileg lett volna.

2016. júl. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez komoly?
2016. júl. 28. 13:01
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz baja ha anyósék is meg tudják látogatni az első héten pászor és szetetgetik is. Ha őkez is elfogadja csaladnak. Illetve a kutyust is jo lenne hozzajuk is vinni. En azt csinalnam hogy elhoznam. Ket napig lenne nalatok majd egy ejszakat anyoseknal majd megint hazavinnem. Igy tudna hogy visszamentek erte mindig.
2016. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Simán!
2016. júl. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja, azt nem tudtam, hogy az Illatos útról van szó, az nem menhely. Mivel menhelyt írtál, ezért javasoltam, hogy foglald le.

Próbáld megvárni azt a hetet. Hacsak nem valami különleges kutya, akkor nem hiszem, hogy addig más gazda akad. De biztos meg lehet velük beszélni, hogy várjanak egy hetet.

2016. júl. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!