Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rendszeres kérdezők, válaszoló...

Rendszeres kérdezők, válaszolók! Miért szeretitek ezt az oldalt? Kutyás topikon kívül mást is használtok rajta?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
kutyák, szépségápolást használom.. amúgy azért szeretem mert itt tudok segíteni másoknak, és ha valami engem is érdekel, megtudom a választ, és akkor okosabb leszek és jobb gazdi is egyben!:D
2010. ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért szeretem, amiért az első, meg mert itt megtudhatom mások véleményét. Főleg a kutyást használom, de néha másikba is benézek. Viszont nagyon sokszor megfogadtam, hogy soha többet nem jövök fel az oldalra (betartani persze nem sikerült). Egyszerűen undorítónak tartom, ami itt folyik. Bárki bármit ír, biztos lesz valaki, aki egy kiragadott mondata alapján, gyakran teljesen eltorzítva a mondat jelentését, elkezd vádaskodni, hogy gonosz állatkínzó. Például valaki megkérdezte, hogy lehet-e a bullmasztiff szeme kék, mert egyik ismerősének ilyen van. Erre az egyik válaszoló beír, hogy persze hogy van, de ez színhiba, ne akarjatok tőle kölyköt (persze ezt sokkal rondább hangnemben), mikor szerencsétlen kérdező egy szóval sem állította, nem is utalt rá, hogy kölyköt szeretnétek tőle. Szinte mindig van valami vita, nem múlik el nap, hogy valakik össze ne vesznének valami jelentéktelen apróságon.
2010. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!


Én napi többször is jövök nagyon szeretem :)

Kutyás téma otthon baba gyereknevelés bármibe szívesen nézelődők. a beszólásokat én is utálom!

2010. ápr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok ivartalanított kutya és macska rohangál ennek az oldalnak köszönhetően már az országban és jó pár rossz fajtaválasztástól is megmentettük már a világot.

Ezért.

2010. ápr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!