Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A royal canin miért olyan...

A royal canin miért olyan drága ha nem is olyan jó? Csak kell lenni valaminek a marketingen túl nem?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdem mert a kutyám meg van veszve érte és elromlott a gyomra arra is rc gyógytápot kapott azt is imádja. De a hiper szuper prémium kajákat meg csak megeszi mert éhes de sokszor a kiírt adagot meg sem eszi. Akkor adjam neki az rc-t ami árban ott van mint bármelyik hiper szuper táp? Vagy ne foglalkozzak azzal hogy mit eszik szívesen?


Mi van a rc-ben amitől az annyira drága? Én ahogy néztem max közepes minőségű...


2016. júl. 28. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Royalnak a neve nagy és sehol semmi,reklám.

Tele van gabonával,szénhidráttal.



Nekem is rc intestinal táppal kellene az orvos szerint etetnem az idős kutyámat aki bélgyuszira hajlamos, de 1 hónap alatt úgy meghízott tőle és pár mp alatt eltüntette a tápot,ami rá nem jellemző,szóval ízlik neki.


Viszont nem tetszett,hogy hízik tőle és puffadt volt.

Mikor a dokinak mondtam,a reakció hát előfordulhat,hogy híznak ettől próbáljak meg többet mozogni vele (ja 14,5 éves kutyával,illetve adjak kicsit kevesebbet neki) persze eleve az előírtnál kevesebbet kapott,de így is hízott.


Szerencsére kutyás ismerőseim ajánlották az N&D tápjait, gabonamentes. Bárányosat kapja. Árban hasonló mint rc intestinál. De ez nincs tele nyomva szénhidráttal és gabonával.


A kutyám ezt is szívesen fogyasztja és mivel nagyobb szemű így kénytelen rágni,így nem falja fel 2 mp alatt. Szépen lement az a plusz ami rajta volt a royal által.


1,5 hónapja kapja az N&D-t lekopogom eddig nem volt bélgyuszija! széklet normális állagú,viszonylag kevés.



Persze mivel beteg volt a kutyád jó,hogy ezt ajánlották. Amúgy felépüléshez jó nagyon,mert 2x etetés után már normálisat kakkantott az ebem mikor bélgyuszija volt. Szóval rendbe jött tőle. De állandó jelleggel nem etetnék vele!!

2016. júl. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy ízfokozók vannak benne és azért ízlik neki annyira?

Én Happy Dogot adok a kutyimnak, az orvos is azt ajánlja, pici korától fogva azt kapja, szépen fejlődött, egészséges, tiszta izom. Volt pár hét, mikor bejött a meleg és nem szívesen ette, akkoriban állt le a rohamos növéssel is, de azóta újult erővel eszi, annyi különbséggel, hogy most már meg is rágja, kisebb korában pedig habzsolta.

2016. júl. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű:azért olyan drága a RC,mert neked kell megfizetned a reklámköltséget és az időnkénti promociós "ajándékokat"is busásan megfizeted.

Továbbá azoknak az állatorvosoknak a jutalékát is,akik forgalmazzák,reklámozzák.

2016. júl. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen első azt aláírom hogy használ a gyógytápjuk. Na de ennyiért kell is neki. De állandó etetésre nem is ezt értettem hanem bármelyik tápjukat. Pl. Mini junior. Az azért mégis normálisabb árban van... amúgy a reklámszöveg hibátlan mindegyik tápjukhoz csak jobban meggyőzne ha hùssal kezdődne... de még csak az sincs benne csak hidralizált feherje meg húsliszt meg ilyenek. Ez amúgy mit jelent?
2016. júl. 28. 17:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, konkrétan minden vmi adalék,meg mesterséges cucc,semmi normális összetevője nincsen konkrétan.


Szerintem inkább válassz más tápot!


Ha már sztár tápok közül szeretnél asszem az Eukanuba a legjobb ezek közül. Legalábbis egyik tápjának viszonylag jók voltak az összetételei.


Acana,Orijen,Platinum, N&D,Pro plan ezek mind 100x jobbak :)

2016. júl. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi első. Én amúgy a fresis real naturet néztem ki. Az is hasonló mint az acana meg az orijen ahogy néztem és gyakran járunk arra. Acana meg orijen már az az árkategória ami túl van nálam a lélektani határon.
2016. júl. 28. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!