Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a fressnapfba beviszem a...

Ha a fressnapfba beviszem a teszkón át a kutyám kézben, rám szólhatnak? (westie)

Figyelt kérdés

esetleg beleraknám a bevásárló kocsiba...

nem harapós egyátalán


2010. ápr. 17. 16:00
 1/9 Akiteki ***** válasza:
Kutyás bolt. Jól néznénk ki, ha már oda sem lehetne kutyát bevinni. Én be szoktam vinni, mert pl. hogy a fenébe próbáljam fel a szájkosarat, hogy jó méretűt vegyek, ha ott sincs.
2010. ápr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
eggyetértek az 1. válaszolóval
2010. ápr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a múltkor nézegettem a rucikat,és szólt az eladó hogy vigyem legközelebb a kutyust is próbára.
2010. ápr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
fressnapfba be lehet vinni,de több helyen láttam hogy pórázha nem ölben van,.
2010. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez azért érdekes kérdés, mert amúgy a Fressnapfba be lehet vinni a kutyákat, de vannak biztonságiak, akik nem engednek be, mert át kell menned a Tesco-n, azaz a fél bevásárlóközponton.

Melyik Fressnapf-ra gondolsz amúgy? Mert pl. a Récseibe is csak az egyik bejáratnál engednek be, arról, ahonnan közelebb van a bolt, a másik oldalról nem.

2010. ápr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Akiteki ***** válasza:
Én a soroksáriba szoktam menni. A hátsó bejáratnál van a freshnapf, ott ha van is őr, szólok neki, hogy a kutyásboltba megyek.
2010. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Érdi van a legközelebb hozzám (Tárnoki vagyok)
2010. ápr. 17. 16:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Érdi vagyok. Úgy a legjobb hogy ketten mentek és aki veled van az beszól a kutyaboltba, ők pedig hátul beengednek. Akkor csak a parkolón kell átmenni. Mikor utoljára voltam akkor is találkoztam egy bullterrierrel. :)
2010. ápr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

ott a másik bejárat a fressi mellett, nem kell keresztülvinni a teszkon

a bevásárlokocsiba meg ne rakd be, mások kaját tesznek bele, valoszinuleg nem értékelnék

2010. ápr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!