Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1.5 éves foxi kutyámmal...

1.5 éves foxi kutyámmal szeretnék elmenni Balatonra kutyás strandra a vizet imádja de még sosem úszott. Első próbálkozásra kellhet neki ilyen kutya mentőmellény vagy inkább hanyagoljam?

Figyelt kérdés
2016. júl. 30. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem létfontosságú, mert ott fokozatosan mélyül a vízszint és erős sodrás sincs. Elsőre még nem is biztos, hogy fog úszni, csak addig megy be, amíg leér a lába. Én egy alkalom miatt nem biztos hogy vennék, de ha sokat vagytok vízközelben és megszeret úszni, akkor vehetsz neki.
2016. júl. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
86%
Szerintem vegyél Neki. Lehet, hogy először egyből beleugrik majd, es szeretni fogja, de az is lehet, hogy nem mer majd belemenni, akkor a mentomelleny egy kis biztonság érzetet ad. De ha meg azzal sem megy be, akkor csak próbálkozz becsalni; bottal, labdával stb. És ha bement érte es kihozta jutalmazd meg. Szep lassan lehet, hogy egyre beljebb merészkedik, de ha nem, semmiképp ne dobd be, vagy hasonló, mert akkor biztosan nem fog többet bemenni.
2016. júl. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából nagyon szereti a vizet és volt is neki egy ilyen kis tescos kagyló alakú medencéje amiben imádott játszani és ugrálni szóval a vizbe menéssel nem lesz gond csak azt nem tudom hogy fog-e úszni..

2016. júl. 30. 12:53
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Hát a puding próbája az evés :) Vegyél akkor neki először valami olcsóbbat, utána majd látod, hogy hogyan reagál. Ha nem úszik akkor se dobtál ki sok pénzt a mellényre vagy akár el is adhatod. Ha meg szeret úszni, majd veszel egy "komolyabbat". Nem tudom ez milyen minőségű lehet, de nem drága és sok jó vélemény van róla:

[link]

2016. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Minek mellény?

A kutyák legtöbbje tökéletesen tud úszni. Amelyik meg nem, az úgysem jut beljebb a vízben, mint ahol te segíteni tudsz neki.

2016. júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hosszú pórázzal enged be szerintem először, azzal ki tudod húzni ha baj van, ezért felesleges szerintem mellényt venni. De persze te tudod :)
2016. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eddig az osszes kutya akit lattam tudott egyedul uszni magatol.
2016. júl. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!