Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak kiesett a foga,...

A kutyámnak kiesett a foga, ott lafog a szájában. Ez fogváltás? Kivegyem a szájából? És ez normális? 3 hónapos

Figyelt kérdés

2016. júl. 30. 14:44
 1/9 anonim válasza:
0%
Menjetek el állatorvoshoz, 3 és fél hónapos lassan már 4 hónapos a kiskutyám és neki 1 foga se mozog. A kutyáknak normális esetbe fél éves koruk körül azaz 6 hónapos koruk körül cserélődnek a fogaik
2016. júl. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy menjen orvoshoz!

Adjál neki rágni valót, Majd kiesik az a fog. Gondolom, az első picur fogak közül van.

2016. júl. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális.

Nem kell kivenned, majd ha rág, eszik, kiesik magától.

2016. júl. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ebben a korban váltotta. Nem kellett orvos, simán kiestek
2016. júl. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ilyen korban kezdik váltani és pár hónapon keresztül tart majd a fogváltás.
2016. júl. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3,5 – 6 hónapos kor a fogváltás időszaka, tehát teljesen normális. Kistestű kutyáknál előbb van, míg nagytestűeknél később kezdődik.

Ne húzd ki neki, lehet nem lenne jó élmény neki. Adj neki rágókötelet vagy egy rongyot és majd ő elintézi.

2016. júl. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. júl. 30. 16:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális! Én is kivettem a kutyim szájából amikor pici Volt...amúgy ô is 3 hónaposan kezdte váltani a fogát.;)
2016. aug. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8. Vagyok.


Azért te ne húzd KI a fogát...:D

2016. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!