Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elméletileg lehetséges a...

Elméletileg lehetséges a kutya WC-re, bilire szoktatása?

Figyelt kérdés
Tehát, ha már szobatiszta a kutyus és jelez, hogy ki kell mennie, a kiengedés helyett rárakom a WC-re vagy a bilire. Próbálta már valaki?

2016. júl. 31. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól tartok, hogy cirkuszi kutyaidomárok sem próbálkoztak még ilyen mutatvány betanításával. Megnézném, hogy pontosan hogyan is akarod a WC-re rárakni a kutyát.
2016. júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Egyébként remélem, csak elméleti a kérdésed. A kutya nem ember, és nem kell akként bánni vele.

2016. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem rossz ötlet de...

Egyszer volt a tvben hogy egy macskát wcre szoktattak.Először felrakták az almot a wcre aztán egy idő után levették és oda végezte.

Gondolom kutyánál se lehet túl bonyolult bár a wcbe szerintem belecsusznámak az egyensúlyerzekükkel de ki tudja :D

2016. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2016. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak összezavarod vele és tönkreteszed az eddigi munkádat. A kutya nem alomra szoktatható.
2016. aug. 1. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is cicával láttam, hogy egy olyan almot raktak rá ami formálható volt. Tehát teljes körre rárakták a cicát, aztán kivették a legkisebb kört a közepéről, aztán egyel nagyobbat és így elvették az összeset és rászokott. Legalább fél év.
2016. aug. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogy lehet elérni, hogy megtegye a kutya, ami a 4-es által belinkelt videón szerepel?
2016. aug. 24. 12:13
 8/9 anonim ***** válasza:
100-ból 1 megtanulja. A maradék 99 összezavarodik és soha nem lesz szobatiszta, ha megpróbálod megtanítani.
2016. aug. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A videón nem fújta be a WC-t illatosítóval a kuty, nem tökéletes. :D Amúgy ezt nem is tudom hogy gondolod, miért szeretnéd WC-te szoktatni? Séta, séta, séta...
2016. aug. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!