Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 majdnem 4 hónapos kutyát...

3 majdnem 4 hónapos kutyát vennék, szerintetek gond hogy ilyen "idős" már, a ragaszkodás illetve a tanulása szempontjából?

Figyelt kérdés

2016. aug. 1. 19:17
 1/8 A kérdező kommentje:
attól félek hogy már a mostani helyéhez jobban ragaszkodna és emiatt engem nem tudna annyira megszeretni
2016. aug. 1. 19:18
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan ilyen idősen hoztam el a kutyám a tenyésztőtől. az ég világon semmi baja nem volt. Csak pl nem nyüszögött este amit egy fiatalabb kutya csinált volna. Ha foglalkozol vele akkor szeretni fog :)
2016. aug. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akár egy felnőttet is elhozhatsz, ugyanúgy fog ragaszkodni meg tanulni.
2016. aug. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem gond, hamar kötődni fog hozzád. Egy felnőtt kutya is megszokja az új gazdáját, ha kell. 4 hónaposan még nagyon fiatal, nem kell emiatt aggódni.

Az én jelenlegi kutyámat 6 hónaposan fogadtam örökbe egyébként, semmi probléma nincs vele.

2016. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! tehát úgyanúgy ragaszkodni fog hozzám mint az a kiskutya akit elöbb hoznak el, és hiányozni az előző gazdija nem fog neki? csak az első egy két hétben mint normál esetben?
2016. aug. 1. 20:42
 6/8 anonim ***** válasza:
A kiskutyák szinte még mindenkihez kötődnek. Aki játszik velük és enni ad nekik az jó ember. Az első 1-2 hétben még kicsit félénk lehet az új környezet miatt, de ha felállítod a szabályokat akkor egy-kettő megszokja. Nem kell megijedni :)
2016. aug. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én egy 1 éves kutyát fogadtam örökbe, a ragaszkodással egyáltalán nem volt gond. Most is egy kullancs, a legjobb értelemben :)


A tanítás, hát az már más tészta. Nagyon rossz kutya volt eleinte :D 8Itthon nem, csak az utcán.) Sok kis hülyesége volt, amiről le kellett nevelni és egyszerűbb lett volna, ha már kicsi korában megtanulja hogyan kell rendesen viselkedni. Összpontosítania, gazdira figyelni ingergazdag környezetben hatalmas kihívás volt neki :D De végül is mindent megtanult, megneveltem. :)

2016. aug. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :)
2016. aug. 2. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!