Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyás gazdik, segítség?...

Kutyás gazdik, segítség? Tapasztalat / tanács jól jönne! Fontos!

Figyelt kérdés

Van kettő kiskutyánk, Alfa és Cézár. Az én kutyám az Alfa, vele nincs baj. (Csak hogy viszonyítani tudjatok, és tudjátok, hogy 2en vannak) A Cézárnak a gazdája, a testvérem, nincs itthon, 10napig külföldön van(mai a 2.nap). És szegény Cézár nagyon kivan, nem eszik. 3hete vannak nálunk, 11hetesek. Jót tesz a Cézárnak, ha kint töltöm vele az éjszakát? Ha ittvagyok, belefekszik az ölembe, vagy a hátamnak bújik. De ha elmegyek, megmozdulok, rögtön felkel és követ. Nem tudok vele mást csinálni, enni se nagyon akar, hiába kapja a kedvencét. Jó ötlet, ilyenkor kint maradni vele? Segítsetek. :(


UI.: Ma tettünk rájuk először nyakörvet, lehet ez is a baj? Vagy esetleg az, hogy kicsit "elvertem" (csak popsira egy legyintés) mert rosszat csináltak, és most szégyenlik magukat? :(


2016. aug. 1. 19:24
 1/7 anonim válasza:
25%

Szia :) elore is bocsi az ekezetekert

A kutyusok szulei merre vannak? Mikor lettek szetvalasztva? Mert lehet az is egy ok amiert nem eszik,mert hianyzik az anyja, ezert a tesodhoz kotodott, mintha az anyja/apja lenne, de mivel o is elment megint rosszul van. Nem hiszem, hogy a poraz, vagy a szidas lehet a baj. Esetleg adjatok neki tejet, azt minden kutya imadja (szerintem) es utana lehet meg ehezik. Remelem segitettem :) ha van meg par kerdesed nyugodtan irj privatba, 5 eve van kutyam :)

2016. aug. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Ja es az nem megoldhato, hogy beviszitek a hazba? De szerintem a vele alvas jo otlet :)

(Elso voltam)

2016. aug. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy kaptuk őket. 8hetesen lettek szétválasztva, de eddig nem viselkedett így.. Sajnos nem megoldható, hogy a házba vigyük őket.. :(
2016. aug. 1. 19:37
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Tisztázzunk pár dolgot:

- elverni nem szabad, pláne ekkora kiskutyát

- nem szégyelli magát, a kutya ilyet nem érez, hogy szégyen (maximum félelmet)

- mit kap enni? Abszolút semmit nem eszik? Amúgy vidám, játékos, mozgékony, jókedvű? Hasmenés, hányás nincs? Kullancs nem volt benne? Oltásai megvannak? (3-nak kell lennie ebben a korban).


A nem evés egy kutyánál általában betegséget jelez, pláne ha más tünet is társul hozzá, pl. kedvetlenség, bágyadtság. Amiatt, hogy nyakörvet kapott, vagy hogy a tesód nincs otthon, ennie kéne.


Mutasd meg orvosnak, ha holnap sem javul a helyzet, vagy ha bármi más tünete is van/lesz.

2016. aug. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Első, én úgy tudom, hogy nem igazán jó a tej a kutyának
2016. aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
57%
Szerintem is próbáld meg a tejet de nem szabad neki bolti tejed adni ,mert kicsi. Csak kecsketejet szabad neki vagy tejport
2016. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
11 hetes kutyának semmilyen tejre nincs már szüksége. Normális, jó minőségű kölyöktáppal kell etetni, vagy hússal.
2016. aug. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!