Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyám állandóan "megcsíp"...

Kiskutyám állandóan "megcsíp" de anyát nem 14 éves vagyok mit tegyek mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Egy 3 hónapos amstaffról lenne szó van hogy egyszer csak hirtelen megőrűl és nekem jön ugat gondoltunk arra is hogy csak játszik de azért megkérdezem itt is.

2016. aug. 1. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyádat tartja falkavezérnek, őt nem cseszteti. Viszont téged egyen rangúként kezel, te egy játszó társ vagy ezért úgy gondolja hogy megengedheti magának hogy csipkedjen.
2016. aug. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pontosan. Próbálj meg ilyenkor rászólni. Keményen mintha mérges lennél rá. Akkor meg fogja érteni, hogy te vagy a "főnök". Ilyenkor ne nézz a szemébe, és ne simogasd meg. akkor azt hiszi jót csinál és te bátorítod. Ha ügyesen abbahagyja az ugatàst simogasd meg és adj neki jutalok falatot. Egy idő után nem fog "piszkálni".


Ha nem jön be akkor bocsi. De ez általában be szokott válni.:D

2016. aug. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Játszani akar. Ne engedd, hogy téged csipkedjen, harapjon. Viszont játssz vele olyan játékokkal, amit haraphat nyugodtan (rongyozás, zsinóros labda).
2016. aug. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek rászólok akkor abbahagyja de van amikor újra ugat mikor rászoltam ja és kan szóval lehet domináns
2016. aug. 2. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!