Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sír a kutyám nagyon de nagyon...

Sír a kutyám nagyon de nagyon hangosan, ha nem vagyok itthon. Mit tegyek? Másfél éves a kutyám.

Figyelt kérdés
Nem csak annyi a probléma, hogy akkor sír, amikor nem vagyok itthon, hanem az is, hogy eddig szabadon volt, most pedig szeretném ha kennelbe lenne, szép nagy a kennel, van egy szép kutyaháza is amibe kényelmesen elfér,de lehetetlennek látom hogy megszokja, mert rettenetesen sír szegény. Ha becsukom a kennelbe és otthagyom, akkor rögtön sír. Hogyan tudnám hozzászoktatni a kennelhez? Mit tegyek hogy ne sírjon ha eljövök? Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat!
2016. aug. 1. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A kennelbe fokozatosan, jutalmazással, jó élményekkel kell beszoktatni. Viszont jó lenne, ha nem zárnád életvitelszerűen kennelbe szegényt.

Egyébként pedig olvass utána: "szeparációs szorongás".

2016. aug. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ha csak kennelben tudod tartani, jobbat teszel vele, ha inkább elajándékozod. Főleg, hogy még ilyen fiatal. Képzeld el, milyen lenne, ha neked kellene kennelben leélned az életedet. Akármilyen nagy, akkor is csak egy börtön. Ha szereted, nem ítéled erre a sorsra.


Milyen kutya?

2016. aug. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A kutyák nem sírnak. Nagyon lassan de majd meg fogja szokni. Nem tudom,hogy nálatok így van-e? De régen a szomszédunknál úgy volt,hogy éjszakára meg amíg haza nem értek a suliból addig be volt zárva a kutya utána meg kiengedték egész napra. Elég sokára szokta meg, már nem emlékszem,hogy mennyi idő lehetett mert még gyerek voltam.
2016. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!