Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan neveljem meg?

Hogyan neveljem meg?

Figyelt kérdés

Van egy border colliem. Nagyin kedves a kutyakkal de az idegeneket kepes lenne megharapni. 11 honaposan kerult nemreg hozzam. Nem kell kioktatni,tisztaban vagyok az igenyeivel. Ha raszolok akkor abbahagyja de 100 szor raszolhtok akkor is morog es ugat. Napi 6 orat vagyok vele. Ö egy fajtatiszta törzskonyves kutya. Kutyaiskolaba nemtudom vinni,mert ahol en lakom ott meg 2 oramyira simcsen.


Legyszi.adjatok tanacsokat hogy hogyan nevelhetnem le rola?


2016. aug. 1. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Most akkor az idegen kutyákat vagy az idegen embereket nem bírja?


Amúgy meg rászólsz továbbra is kitartóan. Ha emberekről van szó, össze kéne ismertetni számára idegenekkel, akár egy kis megvesztegetéssel is (kaja).

2016. aug. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Enyém is rühellte az idegen embereket, állandóan rászóltam mikor cirkuszolt és leszokott róla.
2016. aug. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Border collie munkakutya, nem elég, hogy napi 6 órát vele vagy, dolgozni is kellene vele.

Ha nincs kutyaiskola, akkor hívj házhoz egy kiképzőt, aki látja a kutyádat, úgy könnyebben tud tanácsot adni. Ugyanis sok minden miatt ugathat: félelem, agresszió, unalom, játszani szeretne stb. Nem mindegy, miért ugat.

2016. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az idegenekte ugat es morog amugy csndes
2016. aug. 2. 15:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen szituációban? Pórázon? Szabadon? Odamegy hozzájuk? Miért csinálja, bizonytalanságból, dominanciából, védőből? A rászóláson kívül mit csinálsz még? mert látszólag az semmit sem használ.
2016. aug. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!