Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek feladjam? Vagy...

Szerintetek feladjam? Vagy csinaljam tovabb? Adjatok otleteket!

Figyelt kérdés
Na akkor kezdem is. Nemreg pusztult el a 17 eves csivavank. Mivel nagyon ures nelkule a haz ezert szeretnenk egy uj kutyust. Meg egy csivavat. De az a problema hogy az apukam nem akarja barhogy probalkozok es anyukamnak is nagyon hianyzik a kutyus mert az ove volt igazabol. Mutogattam kepeket apukamnak de nem segit semmit😪😪. Tudnatok valami otletet? Vagy inkabb adjam fel? Persze ha megis lenne kutyus akkor is tenyesztotol lenne.
2016. aug. 2. 07:16
 1/8 A kérdező kommentje:

Apukam nemnagyon szereti a kutyakat.


Irjatok gyorsan valaszokat

2016. aug. 2. 07:20
 2/8 ~Gold'Y# válasza:
100%

Szia! :)

Szerintem menhelyől hozzatok kutyust, már csak azért is, mert apukádnak könnyebben eltudnád magyarázni, hogy megmentenéd azt a bizonyos állatot. (Nem ismerem természetesen apukádat, de gondolom nem lenne ellenére egy állat megmentésének.) Amire oda kell figyelni a menhelyi kutyákkal kapcsolatban, az az hogy ha nem szeretnétek hogy rávégezze a dolgát a szőnyegetekre, akkor mindenképpen kérdezzétek meg hogy bevan e tanítva arra, hogy kijelölt helykre végezze a dolgát. A kutyádért pedig részvétem :'(

2016. aug. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszodat.
2016. aug. 2. 07:44
 4/8 ~Gold'Y# válasza:
100%
Igazán nincs mit, remélem tudtam segíteni :) :3
2016. aug. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mintha ezt a kérdést láttam volna tegnap is.
2016. aug. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért nem szereti apád a kutyákat a lakásban? Ezt sikerült már legalább tisztázni?
2016. aug. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nemtudom miert nem szereti. Regen se szerette . koszonom szepen a valaszokat💋
2016. aug. 2. 10:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy menhelyről vagy sintérterepről hozzatok kutyust, azzal megmentetek egy állatot. Ha mindenképp csivavát szeretnétek, keress rá facebookon a "CsivavaFajtamentes"-re. Azt is lehetne, hogy felnőtt kutyát fogadtok be és akkor mondhatod apukádnak, hogy a kezdeti nehézségeket (szobatisztasági problémák, rágcsálás) már nem kell elviselnie. Egyébként ezt anyukádnak kellene megbeszélnie apukáddal.
2016. aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!