Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legegészségesebb...

Melyik a legegészségesebb etetés? Csak táp, csak konyhai koszt vagy a kettő együtt összekeverve?

Figyelt kérdés
Valakitől a tápot, valakitől a konyhai kosztot hallottam, valakitől meg a kettőt együtt hogy úgy a legjobb. de akkor mégis melyik?

2016. aug. 2. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
A BARF. Ez a létező legegészségesebb etetés.
2016. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A legegészségesebb a BARF etetés.

A prémium tápok is elég jók (acana, brit stb).

A konyhai koszt a legkevésbé egészséges, de ilyen az ilyen pedigree típusú tápok sem sokkal jobbak.

2016. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy vesszük egyik sem. A tápok mesterségesen vannak előállítva. Szóval már eleve nem egészséges. A házi koszt meg nem minden jó a kutyának.
2016. aug. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jó akkor ha egyik sem akk szerinted mi a jó?
2016. aug. 2. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Már leírtuk. BARF. Nézz utána, ha érdekel. De elég pepecselős munka megcsinálni, nagyon oda kell figyelni vele. Ha jó minőségű tápot adsz a kutyának (pl Acana, Orijen, Brit, Belando, stb, itt az oldalon is van csomó ajánlás) az is abszolút jó neki. Nyilván mesterséges, de könyörgöm, manapság mi az ami nem az?
2016. aug. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne könyörögj. Csak sokan támadják a házi kosztot ,hogy az nem egészséges, de a táp is ugyanolyan szemét.


"jó akkor ha egyik sem akk szerinted mi a jó?"


Szerintem az általad tartott állatok húsával való etetés. Meg olyan zöldség, gyümölcs amit te magad termesztesz.

Nyilván ez elég drága dolog ezért én sem etetem a kutyám ezekkel csak ritkán. De a jó ez lenne.

2016. aug. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!