Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az hogy a kutyám...

Miért van az hogy a kutyám jobban szereti apumat mint engem?

Figyelt kérdés
kis kora óta én nevelem, én játszok vele, én sétáltatom, többnyire, jobban hallgat rám,kutyasuliba meg agilityzni is én viszem, egy csomó izgalmas helyre én viszem, de nem annyira szeret. Ha meglátja apumat rögtön csóvál, riszál, eldobja magát, pitizik.....pedig alig látja, sétálni sem nagyon viszi, nem tanítja és nem is neveli. Nem értem. Most 1 éves kan kutya.
2016. aug. 2. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert te vagy a falkavezér. Veled nem szórakozhat. Apud valószínűleg a kutyával egyenrangú lehet és mivel alig is látja így ő érdekesebb mint te. Nem kell ezen izgulni. Engem is ugyan ez a probléma gyötör :)
2016. aug. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Mert egy családi kutya nem hülye. azt tekinti gazdájának, akiről érzi, hogy a családi falka vezére. Nálatok apád az.
2016. aug. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy van ez, mint a gyerekeknél. Pl.egy jóságos nagybácsi mindegyik gyerek kedvemce, mert viccelődik, játszik velük, édességet kapnak tőle. Szóval jobban örülnek, ha ő jön, mintsem a szülő. Ettől függetlenül nyilván a szülőt szeretik jobban.
2016. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!