Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert remeg a kutyam?

Miert remeg a kutyam?

Figyelt kérdés
Tegnap hoztuk el az 5hetes kutyusom. Ma mikor neztem alvas kozben eszrevettem hogy gyakran remeg,de csak alvas kozben meg kb 2orankent kakil azon kivul semmi baja. Jatszik virgonckodik

2016. aug. 3. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

5 hetesen nálad sem lehetne, az anyja mellett a helye és ezt törvénybe van írva, hogy 8 hetesen kerülhet el az anyjától.

Vidd el állatorvoshoz, mert ez nem normális...

2016. aug. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Miért van nálad? Mivel etetitek? Hülye vagy ember?? Ez rosszabb mintha 6 hetes lenne. Amúgy is csak 8 hetesen szabad elválasztani...
2016. aug. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
5 hetes még túl korai elválasztani az anyjátől és a testvéreitől (kivéve, ha NAGYON nyomós indok van rá, vagy talált kutya). Alvás közben a kiskutyák álmodnak, emiatt szaladnak, rángatóznak az izmaik. Szerintem nincs komoly baja, de ha nagyon aggódsz, hívd fel a dokit. (amúgy se ártana elvinni megnézetni, hogy nincs e valami betegsége, mert 5 hetesen még nincs oltása és ki tudja mit hozott a szaporítós környezetből, merthát egy tenyésztő 5 hetes nem ad oda kutyát)
2016. aug. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Álmodik.


Amúgy mi történt az anyjával?

2016. aug. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5 hetesen még az anyjával kéne, hogy legyen könyörgöm miért nem értitek már meg?!!!!
2016. aug. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!