Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök kutyán mindíg kell,...

Kölyök kutyán mindíg kell, hogy legyen nyakörv?

Figyelt kérdés
Én úgy gondoltam,elég,ha csak akkor,ha sétálunk.Nem szeretném ha Éjjel-nappal rajta lenne.De volt aki azt mondta,hogy azért nem akar sétálni,mert nincs rajta mindíg a nyakörv.
2016. aug. 3. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha megkedveli a sétát, akkor számára a nyakörv jelenti majd azt, hogy jön a szórakozás.
2016. aug. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Sztem jobb ha rajta van mert tegyük fel kiszökik ? Befogja a sintér azt jóvan...

Meg am is folos macera fel - le szedegetni rola és megszokja mint minden kutya.

2016. aug. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem egészséges, ha egész nap rajta van a nyakörv, emellett veszélynek van kitéve a kutyus. Például beleakad valamibe a nyakörv.

A kutya csak akkor nem akar sétálni, ha nem szereti.

Aki tanácsot adott neked, a kutyájának valószínűleg a nyakörvvel van problémája.

Hogy ezt elkerüld, vegyél a kutyádnak egy hámost is a biztonság kedvéért, ha nem szeretné a nyakörvet.

2016. aug. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Hámot* :)
2016. aug. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
a nyakörvet megszokja, egy kölyökkutyát sokkal könnyebb megtanítani nyakörvel normálisan sétálni, mint hámmal (jobban tudod kontrollálni). Valóban nem egészséges, ha mondog rajta van (kikoptatja a szőrét, irritálja a nyakán a bőrt, ezért sűrűbben fogja vakarni). Ill. ha a kertbe van, vagy akár a lakásban simán megfolythatja magát amikor egyedül van (hacsak nem tudod olyan helyre elzárni, hogy ez ne történhessen meg)
2016. aug. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem fölösleges rajtahagyni. Nekünk sincs rajta egyiken sem, és tudják, ha előveszem indul a banzáj.

Amúgy...khm...magyarországon egy ideje már illene chippeztetni a kutyát kedves kommentelő, ha befogja a sintér, nem kell nyakörv ahhoz, hogy tudják, van-e gazdája....ráadásul nem egy horror összeg, és nemileg több infót tudsz megadni mint egy egyszerű bilétán...

2016. aug. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Most nincs kutyám, nemrég halt meg, azóta nem vagyok rá kész...

De mindig rajtavolt a nyakörv. Ugynis volt egy korszaka, amikor szeretett Houdinit játszani... Hiába volt lefárasztás, 2 méteres kerítés, ha nem voltunk otthon, őkelme bizony elindult....

Ha nincs rajta nyakörv, sokan oda sem mernek menni egy kutyához. Na meg nem is kapnak el minden nyakörv nélküli kutyust, hogy elvigyék chipet olvasni...

És bizony nem egyszer hozták haza a drágát a bilétája alapján.

2016. aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én eleinte rajtahagytam de utána levettem mert nem tetszett,hogy a szőre másfelé nőtt, mármint úgy hogy meglátszódott rajta,hogy nyakörv rajta volt.
2016. aug. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!