Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dalmata tartható lakásban?

Dalmata tartható lakásban?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor kb mennyi a mozgásigénye (hány óra)?

2016. aug. 4. 16:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzá tennék, hogy panelban lakunk, de hétvégén mindig megyünk falura ahol van egy kertes házunk egy goldival és hogy ha ott lennénk akkor persze az udvaron lenne
2016. aug. 4. 16:43
 2/7 anonim válasza:
0%
Nem
2016. aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha le tudod mozgatni mindennap, akkor igen.
2016. aug. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Sok. Nagyon sok. Főleg a fiataloknak.

panelba a tavasszal és nyáron számitsatok rá hogy mindent összeszőröz . Sztem szukát vegyetek mert kevésbé akaratosak(miénk kicsit se) és szebb a fejformájuk (a hímeknek nagy lehet a pofalebernyegük) emelett ne hatódjatok meg a bociszemektöl , mert könnyen elhízhat . Emelett nagyon jó társ és nagyon kedves , hálás és ami a legjobb nagyon okosak. Ja és a vakargászásnál nincs jobb :D

2016. aug. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
+ a mennyiség kutyánként változó még fajtán belül is. Ha teheted, a tenyésztőtől érdeklődj a kölykök energiaszintje iránt és válasz egy kevésbé energiabombát.
2016. aug. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Részben egyetértek az előttem szólóval,én is jelenleg dalmatát tartok lakásban (szukát), valamint mellette egy flat-coated retrievert (szukát), ha ivartalanítani fogod, akkor én inkább a kant javaslom, általában jobb a formájuk, abban az alomban ahonnan mi hoztuk a kutyánkat, a kanok kevésbé voltak dominánsak és kisebb volt az energiaszintjük is. A mieinket kb 2 óra úszással+futással lehet lefárasztani annyira, hogy ne barmolják szét a lakást, de emellett hétvégente mind a két nap sulizunk is még mellé. Viszont a tüzelés+vedlési időszak az nagyon rossz, minden, de szó szerint minden tiszta szőr, úgy is hogy naponta kétszer takarítunk (porszívózás+felmosás). Összefoglalva egyáltalán nem bántam meg a választásunkat, pedig mindenki le akart róla beszélni, csak mozgasd le rendesen és nem lesz gond. És ne hízlald el... Valamint tenyésztőtől vegyél, ahonnan mi vettük, ott pont most születtek picik :)
2016. aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Te honnan vetted a kutyát?

2016. aug. 5. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!