Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mer nem eszik a kiskutyam?...

Norbex28 kérdése:

Mer nem eszik a kiskutyam? Miert dobja ki a kajat ha a szajaba rakom es etetem? (Levan benulva kapott mar tobb mint 5 inekciot allatorvostol)

Figyelt kérdés
A tortenet igy kezdodott:Megszulettek!Orvendtem nekik , meg edesapam is ! Harom kis kolyok jott vilagra, nem faj kutya (keverek) Egy vilagos barna egy sotetbarna es egy halvany barna. Egyre csak nottek teltek a napok egesz addig mig el nem kezdtek jarni ! A sotetbarna volt a legerosebb megis legyengult idovel. Eloszor mikor jart reszketett a ket elso laba, majd egy ido utan mikor ravettem szuleimet hogy hivjunk allatorvost azthittem hogy keso ,de nem talpra alt ! (sokat szenvedett napokat nem aludtam es mamam se mi ketten gondoztuk adtuk az etelt a szajaba )Egesz maig mert ma nem ette a parizert ami a kedvence volt, nem ette a tejeskenyeret ,se a levesest.(Idonkent megfurosztettem mert nem birt labraalni a ket hatsolaba kette alt mintha spargat csinalna)Na de ma Labra alt es parszor odavagta a foldhoz magat de tudott jarni ! Viszont nem evszik neeem eszik ertitek? ;( Nagyon sajnalom !!! Es ezert ma ejjel fenn maradok ,azert ha hatha eszik. Az a kerdes,hogy miert nem eszik?

2016. aug. 4. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Az orvos mit mondott, mi a baja?

Beteg kutya nem eszik. Egyébként egyáltalán nem kölyökkutyának való ételt adtok neki.

Párizsi, kenyér, tej nem kölyökétel. Nem fog egyiktől sem erőt kapni a gyógyuláshoz.

2016. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Ne haragudj amiért nem tudok válaszolni a kérdésre, de nem parizerrel és tejeskenyérrel kell etetni egy kutyát. Állatorvos mit mondott? 5 injekciót nem ad csak úgy oda szó nélkül.
2016. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
És itt a tökéletes bizonyíték hogy miért ne csináljunk csak úgy kutyákat nulla szakértelemmel
2016. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Azért nem eszik, mert beteg.

Hogy mi a baja, és mire kapta az injekciókat, azt az állatorvostól kell megkérdezned. Vidd vissza az állatorvoshoz, mert így el fog pusztulni.

Parizert, tejes kenyeret (se tejet, se kenyeret!), levest nem kell adni! Nem fog tőle normálisan fejlődni, árt neki.

Normális, kutyáknak való étellel kell etetni, a kutya nem ember, nem jók ezek neki. Jó minőségű kölyöktápra van szükségük, márkák például: Josera, Brit, Acana. Ilyeneket Internetről lehet rendelni.

De ezzel együtt meg is kell gyógyítani. Visszavinni az orvoshoz, kikérdezni, hogy mi a baja, mire való injekciókat kapott és hogyan tovább.

Most mennyi idősek a kicsik? Féreghajtót kaptak 2, 4 hetesen? Az is okozhat ugyanis halálos betegséget is, ha elszaporodnak benne a férgek.

6 hetesen kell kapniuk az első oltásukat is, majd kb. kéthetente a többit.


Ne házhoz járós állatorvost hívjatok, hanem vigyétek el a kölyköt egy rendelőbe, ahol komolyabban ki tudják vizsgálni.

2016. aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%

Szegenyke :-(

Hivjal mar egy szomszedot aki ert a kutyakhoz, ne kinozd!

Oltasokat bekapta? Szopott legalabb 30 napig az anyjatol?

2016. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!