Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen kondiban...

Szerintetek milyen kondiban van, nem túl vékony?

Figyelt kérdés

1,5 éves kan. Rendszeresen sétálunk, és fut bicikli mellet pórázon és szabadon is. Husky keverék lévén eléggé dús a bundája, de még így is ha úgy áll kilátszik a bordája. Nem az előnyös képeket tettem fel, hanem azokat ahol látszik a kondija.


[link]


[link]


[link]


Kérdés 2: huskyn kívül milyen fajtákat láttok benne ?



2016. aug. 4. 22:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Sovány. Mivel eteted?
2016. aug. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nagyon jó kondiban van :) És bocsi de nekem eszembe sem jutott hogy husky lenn benne :/
2016. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Milyen táppal eteted? Lehet nem tudja jól hasznosítani és azért sovány.


Amúgy ismerős, mintha már tettél volna fel róla kérdést. Szerintem husky és vizsla mix lehet, de úgy rémlik, hogy anno mások is erre tippeltek.

2016. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem nálam van, hanem nagymamámnál szóval az etetés nem rajtam múlik, csak a mozgatása. Közép minőségű táp, nyers csirke darabok (vágás melléktermékei), illetve néha házi koszt.
2016. aug. 4. 22:13
 5/17 anonim ***** válasza:
Vagy husky és labrador.
2016. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem jó kondiban van. Az én kutyám is kb. ilyen kondijú, ilyen a testalkata.

Huskyn kívül én valami álló fülű juhászkutyát (ausztrál kelpie-t, vagy ausztrál pásztorkutyát) látok benne.

2016. aug. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lepontozhattok Az én kutyámra mind azt mondanátok hogy jó de nem...kövér. Az itteni kutyák mind ilyenek és ez nem sovány, a malik, keverékek, huskyk mind így néznek ki és mindenki azt mondja hogy így tökéletes a kinézetük és súlyuk.
2016. aug. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát az össze-vissza etetés nem tesz túl jót neki... Venni kéne egy normális minőségű tápot (márkát nem írtál) és azzal etetni, mert azt a nagyidnak sem okozna gondot kiönteni a kutyának.
2016. aug. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Így van, régebben tettem már fel róla képet. Féreghajtva van természetesen. Most nyáron vettem észre, mintha egy kicsit vékonyabb lenne. Kb heti 1x fut kb 15 km-t, többi nap kevesebbet, vagy csak séta.

Ezen a képen annyira nem vékony: [link]

2016. aug. 4. 22:18
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem látszik ki a bordája, sem a csípőcsontja. Fiatal kutyának nézem. Még később szedi fel magára a felnőttkori húst és izomzatot.

A második képen az látszik, időnként jó sok ételt kap. Ettől megnő a gyomor térfogata és kinyomja a bordát.

2016. aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!