Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Táp mellé kaphat néha nyers...

Táp mellé kaphat néha nyers husit?

Figyelt kérdés
Kistestű kutyámat Acana táppal etetem, és az lenne a kérdésem, hogy hétvégente adhatok neki nyers, csontos husit (pl csirkanyak), hogy így tisztán tartsam a fogait? Ilyen Pedigree dentasticks-t meg társait nem igazán akarok venni neki, mert ki tudja mi van benne... Mert olvastam, hogy nem szabad keverni a husit a táppal, mert más az emésztési ideje, stb, és az gondot okozhat. Ha hetente kap 1-1 ilyen husit, az jó neki vagy nem?
2016. aug. 4. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem lesz semmi gond.Pár ezer évig maradékokon éltek a kutyák. Pont nem érdekelte őket az emésztési idő.De inkább kutyás fórumokon érdeklődj ha bármi kérdésed van,mert látom a neten minden hülye publikálhat.
2016. aug. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

#1 azzal az 5%-al nagyon okos lehetsz...


Kérdező. Szerintem adhatsz csak ne evés után hanem kicsit később mikor már megemésztette a tápot. Ha kutyakekszet adsz neki attól sem lesz hasmenése... habár arra azért vigyázz hogy ne legyen (túl) fűszeres.

2016. aug. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
5% ide vagy oda neki van igaza
2016. aug. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

Szegény

Szegény # 1-es jól lepontozták. Na adok én neked egy zöld kezet. :)


"Pedigree dentasticks-t meg társait nem igazán akarok venni neki, mert ki tudja mi van benne"


Ja mert a tápban pontosan tudod mi van..... XDDD

2016. aug. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Adjad csak azt a nyakat nyugodtan. Persze, először jól figyeld meg, nem okoz-e hasmenést, vagy éppen székrekedést a csontos tartalom.
2016. aug. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Nyugodtan adj neki a tap melle nyakat,farhatat stb. Nem hogy jo hanem soot kell is neki hidd el.

1-es.... Most mit mondjak,igazad van ezert lepontozott a sok idiota :)) Ezt mar megszoktam itten

2016. aug. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem adnám!!!

Nekem 2 közepes kutyám van. 6hónapja álltam át a nyersre. Pont rosszul kezdtem, egy rossz oldalon úgy volt, táppal keverve kell adni, kb 1 héten keresztül, ugye először minimális nyers, és a végén pedig fordítva. 7 napig sugárf.stak.

Ha kapnak valamit a nyers mellé, táp (nagyimnál ha látogatóba megyünk, hajlamos elfelejteni hogy mi nem tápozunk, az övéi meg Eukanubát esznek, mi visszük.) vagy házikoszt, na tuti 2 napig sugárf.snak szintén.

Mi csak nyersen etetjük emiatt. 1 keverék és egy mentett fajtajellegű kutyus gazdája :)

2016. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!