Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapestre költözés, nagytestű...

Budapestre költözés, nagytestű, kertben élt kutyával?

Figyelt kérdés

Állásajánlat miatt Budapestre fogunk költözni hamarosan, de van egy 4 éves nagytestű kutyánk, akit lakásba nem szeretnénk költöztetni, mert nem ott volt szocializálódva, ritkán a gazda hiányának hangot ad, amit nem szívesen zúdítanék a szomszédok nyakába.


Ötlet, hogyan kivitelezhető? Főként belvárosban nézegetünk lakásokat, mint az 5. kerület, de a "kertvárosiasabb - 18.kerület?" is szóba jöhetne. Házat nem tudom tudnánk-e bérelni, őszintén szólva azokat még nem néztem.


Budapesti emberek véleményére volnék főképp kíváncsi, ki hogyan oldja meg a kutyázást, merrefelé laktok, de aki csak simán Budapesti az is írjon bátran!

Esetleg szerződést kötni valami kutyapanzióval egy állandó kennelért?


Köszi!



2016. aug. 5. 01:40
 1/7 BiTOPro97 ***** válasza:
100%
Házrész Dél-Budán? Budatétényen szóba jött, vagy jöhet?
2016. aug. 5. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BiTOPro97 ***** válasza:
67%
Sok nyugdíjas állatbarát adja ki a számára amúgy is nagy ház egy részét, és sokan ott őshonosak, nem újgazdag vagyonosodásból budaiak.
2016. aug. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BiTOPro97 ***** válasza:
2016. aug. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 6. kerületi vagyok, itt ugye csupa társasház van a környéken. Több ismerősöm is nagytestű kutyát tart lakásban minden probléma nélkül, de ugye rendszeresen kell sétáltatni, minimum napi 3x.


Itt van nem messze a Városliget (asszem az már 14. kerülethez tartozik - amúgy ott meg sok a kertesházas rész, viszont elég lepukkant a környék) vagy a Margitsziget.


Ha nem csúcsidőben mész ki, amikor a sok kisgyerekest meg mindenkit ott esz a fene, akkor nagyon kényelmesen, nyugiban lehet kutyázni.

2016. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nézegetem a házrészeket is, de nincs sok. Valahogy olyan kilátástalannak látom a helyzetünket
2016. aug. 5. 13:44
 6/7 BiTOPro97 ***** válasza:
Helyi lapokban szoktak meg jeleni ezek a hirdetések. - sok fent van pdf-ben az interneten is, és ott is elérhető.
2016. aug. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Facebookon kutyás közösségekben is keresgélhetsz, illetve kérhetsz megosztást ha kiírsz hirdetést, hogy milyen lakás/ház érdekelne. Érdemes lenne megpróbálni, szerintem hamarabb jutnál egyről a kettőre, mint a sima netes hírdetéek böngészésével.
2016. aug. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!