Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennek a kutyafajtának mi a...

Ennek a kutyafajtának mi a magyar neve? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Az angol neve teacup poodle. Nem fordításra vagyok kíváncsi hanem a hivatalos magyar nevére (ha van).


2016. aug. 5. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát a poodle az magyarul szerintem uszkár, de ez szegény valami agyonkísérletezett mini verziója.
2016. aug. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Mini (toy) uszkár.
2016. aug. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2016. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez egy szaporított csivava-keresztezett törpe vagy toy uszkár, csak 2 évet élnek szegények, kölykét nehezen szüli meg, alulfejlett.
2016. aug. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A poodle az az uszkár. A teacup az meg nem létezik, úgy csinálják, hogy az alom leggyengébb, legkisebb egyedeit pároztatják. Egyetlen tenyésztő szervezet sem ismeri el ezeket a beteges selejteket , szóval hivatalos magyar neve nincs. A teacup poodle kb olyasmi, mint nálunk az extra mini yorkie.
2016. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen fajta hivatalosan.

Méreten aluli, genetikailag selejt példányok ezek.

2016. aug. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem tk-s toy uszkárom van, 3,5 kiló. Nincs ettől minibb, ahogy írták, a kissebek génhibásak, nem fogadja el sem méretként illetve a toy méret keretein kívülre is ha kilóg, akkor oda sem.
2016. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bollocks ***** válasza:
56%
A hivatalos neve: uszkár jellegű csoffadt keverék.
2016. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!