Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik táp jobb?

Melyik táp jobb?

Figyelt kérdés

Nem tudok 15 000-20 000-ket költeni szuper prémium tápokra, de sz*rral sem akarom etetni a kutyám. Eddig ezeket néztem ki, amiknek az ára is jó és viszonylag normálisnak tűnnek:

Brit Premium

Astor

Fit Active

Get Wild

Trophy

Vagy tudtok más jó tápokat ilyen árkategóriában? (5000-7000 ft)

Válaszokat előre is köszi :) .



2016. aug. 5. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Amelyiknek a legnagyobb a hústartalma, azt válaszd.
2016. aug. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Brittel sokan etetnek, de igen, legyen minnél nagyobb hústartalma.
2016. aug. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Platinum
2016. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, hogy a Trophy tápot fogjuk venni, mert van a közelünkben egy állateledeles ahol a felsoroltak közül csak ilyet lehet kapni. De majd megkérdezzük az eladót, hogy van e más is ilyen ár kategóriában.
2016. aug. 6. 13:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nyersen etetek, havi kb 15ezerben van 2 kutya, akik osszesen 43 kg-ok. :)

De egyébként ami olcsóbb jobb minőségű az nekünk az AZP volt. Attól normalis volt a kutya mint emésztése mind kinézete mond kondiciója.

2016. aug. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Megkérdezhetem: Bernid van?


#I 💝 Berni pásztor

2016. aug. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Nem engedhetem meg az Acana, Royal Canin és társait, de azért színezett vacakkal sem akarom etetni. Hosszú keresgélés után találtam rá a Brit Premium tápokra. Azóta is azt veszem (Petissimo.hu) és nálunk maximálisan bevált. Szép a szőrük és szívesen eszik. Néha kapnak mellé Premiere konzervet, kiegészítésként. Úgyhogy bátran ajánlom! :) (Én a S és M változatát veszem.)
2016. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 darkoboy válasza:
a fehérje és a vitamin tartalmat nézd szerintem
2016. aug. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!