Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9 hetes kutyust akinek meg...

9 hetes kutyust akinek meg most lesz meg a 3. Oltasa vihetek olyan helyre ahll van mas allat? (Reszletek lent! )

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy en 2. Gazdaja vagyok keson kapta meg az elso oltasait. Most fogja kapni nemsokara a 3. Oltasat. Szombaton csaladi rendezveny lesz viszont oda magammal nem vihetem, mert a csaladban van aki allergias ra, az udvaron sem lehet mert ott van kutya. Elvallalta egy baratnom viszont naluk is van ket kutya az udvaron, de ott bemehet a hazba a kutyam es ott ellehetne par hazzal arrebb a csaladomtol. Ezek oltott egeszseges kutyak. De megis parazok hiszen az allatorvos azt mondta mig legalabb a 3. Oltas meg nincs olyan helyre ne vigyem ahol mas kutyak is jarnak. Itthon meg nem szeretnem hagyni semmifelekepp. Lehet, hogy buta kerdes de sosem volt meg kutyam es mindenki mond mindenfelet, tanacstalan vagyok. Koszonom a valaszokat!
2016. aug. 5. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a két kutyának van érvényes kombinált oltása, és amúgy egészségesek, akkor mehet nyugodtan.
2016. aug. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, karácsonyra kaptam a kutyát a férjemtől (együtt választottuk ki), és az ünnepeket otthon töltöttük szüleimnél. Én nyilván vittem, nem lett semmi gond, de a doki nekem sem javasolta.
2016. aug. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen ahogy az elso irja. Oltott kutyatol annyi betegseget kaphat el mint amit a cipodtol is elkaphatna eppen. Vigyazni kell rajuk de nem kell oket tulfelteni. Ha biztos vagy benns h a masik ket kutya rendszeresen oltott akkor viheted.
2016. aug. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!